1 rok v kancelářích v Černé labuti

1 minuta čtení

V srpnu to byl 1 rok, co jsem pro mých 7 kolegů pronajal 300 m2 nových kanceláří v Černé labuti. Tenkrát zaznělo, že kanceláře jsou zbytečně velké. Nyní v kanceláři sedí 30 skvělých lidí a dalších 20 v Brně, na homeoffice nebo v regionech.

Tohle malé výročí je pro mě připomenutí porce práce, co jsme zvládli za rok odmakat. Obrovsky si té práce a nasazení lidí vážím. Společně se toho každý den strašně moc učíme. Podařilo se nám vytvořit velmi zajímavé produkty a služby, které toho věřím mají ještě hodně před sebou.

Velký respekt k tomu všemu, co lidi v mých týmech za ten rok zvládli. Většina z nich k nám přišla krátce po škole nebo v posledních ročnících školy. Často měli jen velmi základní znalosti online marketingu, projektového řízení, práce se zákazníky nebo těch všech dalších dovedností, kterým se věnujeme. Každý den se toho museli a musí spoustu naučit.

Často to se mnou a mými managery není vůbec lehké. Tlačíme na výsledky, měříme kdejakou drobnost a oháníme se dashboardy a reporty. Jak firma roste, často se navíc mění procesy a struktury. Změna je u nás v podstatě setrvalý stav. Spoustu toho nefunguje na 100 %, obzvlášť, když spouštíme něco nového nebo když těch změn je v jeden okamžik až moc velká hromada.

Trápí mě, když něco nefunguje perfektně. Tolik se snažím, abyste lidi byli u nás v práci spokojení, jenže někdy nám to chvilku trvá, než vše odladíme a vyřešíme.

Osobně jsem se toho za poslední rok taky hromadu naučil. Ani se téměř nemůžu podívat zpět. Musím se červenat, když si vzpomenu, jak jsem dříve fungoval a pracoval.

Je to sympatické malé výročí. Dobré si připomenout, co vše se za 1 rok v kancelářích v Černé labuti podařilo. Kolik jsme toho společně s mým týmem dokázali. Je užitečné vidět, že co před rokem zdálo jako přehnané, dneska vypadá úplně jinak.

Velké díky patří mému týmu. Važím si práce a nasazení každého z vás.

Díky moc, týme! 👏❤️

Zde pár fotek před nastěhováním a jak to vypadá v kancelářích teď:Site Footer