Menu
25+ tipů na audioknihy doporučené pro růst businessu i odpočinek

25+ tipů na audioknihy doporučené pro růst businessu i odpočinek

1 minuta čtení

Kdyz popisuje Warren Buffett, jeden z nejuspesnejsich business chlapiku svuj den, zaznivaji slova:
“I just sit in my office and read all day.”
Warren Buffett proste jen sedi a cte.

Nekolikrat jsem zde na blogu zminoval, ze velkou cast zkusenosti a doporuceni take cerpam z knizek. Stale vice vyuzivam cas pri cestovani prostrednictvim audioknih, ktere jsem na blogu uz take parkrat doporucoval.

Posledni rok je narocnejsi na operativu a prostoru na papirove knizky je mene, o to casteji poustim audioknihy z mobilu nebo iPadu. Business knizky posloucham predevsim pres Audible, odpocinkove knihy pres Audioteku.

Nedavno me Franta Szabo a Radek Bartuska pozadali o tipy na audioknihy. Pokud to je jen trochu mozne, rad pomuzu kamaradum i mym followerum. Slibene tipy z posledni doby jsou zde:

the-lean-startup

Audible:

Audioteka:

Audioteka – odpocinkove:

Jeste doplnim tipy na knihy z Audioteky od Michala Kubicka:

michal-kubicek-knihy

Podrobnosti v tomto Michalovo Tweetu

Velmi ocenim, kdyz v komentarich doplnite take vase tipy na zajimave audioknihy! Pokud vas nektera kniha vice zajima, zeptejte se v komentarich, pokusim se dotazy zodpovedet.

Někdo raději sleduje filmy online, ale knihy, respektive audioknihy, rozhodně mají svůj osobitý šarm.

Tip: Audioknihy poslouchám nejčastěji při jizdě autem. Abych měl při cestě klid, všude jezdím podle navigace Waze, zde najdete moje zkušenosti v recenzi Waze (verze iPhone)

Tip na závěr: Při nákupu audioknih v Audiotéce můžete získat 12 % zpět z ceny nákupu. Stačí se registrovat na cashback portálu Tipli.cz a každým nákupem získáte nazpět těch 12 % a více.

Poslední aktualizace: 16. 02. 2015