Menu
250 zlatých účtů na Tipli

250 zlatých účtů na Tipli

1 minuta čtení

Na Silvestra jsem připravil dárek pro moje followery – přemluvil jsem kolegy a nachystal Zlaté účty. Obrovsky mě překvapil velký zájem o Tipli.

Pod tweetem zveřejněným na Silvestra v pondělí ráno se během 2 dnů sešlo skoro 200 žádostí a k tomu dalších 50 emailů s žádostí o Zlatý účet.

Nechtěl jsem kolegům z týmu Tipli kazit Silvestra a regeneraci během Nového roku (toho s tím velkým „N“), všechnu komunikaci na Twitteru a v mailech jsem řešil osobně. Kupeckými počty, pokud mi zabrala komunikace s každým ze zájemců 2-3 minutky, tak je to solidních 8-12 hodin práce.

Podle zkušeností z dřívějška, kdy jsem připravil během svátků podobnou akci pro followery, odhadovali jsme zájem zhruba 80-100 lidí. Celkem 250+ zájemců o Zlatý účet na Tipli bylo trochu nad plán a stálo mě to hned dvojí vysvětlování:

  1. nejdříve manželce, s kým si to furt píšu na Silvestra a Nový rok
  2. další den potom v práci při přesvědčování kolegů, kterým jsem naboural propagační marketingový budget – je velký rozdíl rozdat 100 a 250 prémiových účtů

Stálo to rozhodně za to a díky za váš zájem o Tipli.

Nejpozději 2.1. mělo všech 250+ uživatelů Tipli nové Zlaté účty aktivní.

Tip: Takový Zlatý účet na Tipli se může hodit zrovna teď, když naplno probíhají novoroční výprodeje. Přes Tipli je k výprodejovým slevám možné získat dalších pár stovek zpět z útraty v obchodech jako eObuv, Zoot, Answear a 500+ dalších.

Jsem moc rád, že jsem podle reakcí příjemně potěšil některé followery. Zároveň je to pro mě závazek, připravovat náročným uživatelům na Twitteru neustále lepší a lepší službu. Zároveň jsem nové držitele Zlatých účtů poprosil o zpětnou vazbu – ať už nápad na vylepšení, konstruktivní kritiku nebo třeba milou pochvalu.

Tohle byla vydařená akce a zdá se, že jsme do roku 2019 vykročili úspěšně.

Poslední aktualizace: 03. 01. 2019