Menu
3 roky od založení VimVic.cz

3 roky od založení VimVic.cz

1 minuta čtení

Už to jsou 3 roky, co jsme spolu s Ivo Praxem založili VimVic.cz. Tahle fotka je z našeho nedávného offsite meetingu a připomíná mi diskuzi, kterou jsme s Ivem vedli při cestě k Mumlavským vodopádům.

Vzpomínali jsme na ty 3 roky společné práce na VimVic.cz. Jak už to tak bývá, zažili jsme toho za 3 roky spoustu. Bylo to hodně „ups and downs“. Obrovské množství drobných krůčků a našlápnutí vpřed, nějaké kroky bokem i nějaké slepé uličky. Díky tomu všemu se nám podařilo dostat se až tam, kde jsme teď.

Je užitečné občas se ohlídnout zpět na to vše, co jsme dokázali. Od startu přes rozjíždění až po rozvoj VimVic.cz. Spoustu práce už máme za sebou, přesto toho před námi leží ještě hodně.

Snažím se o podnikání dost otevřeně psát a cílem tohoto článku není až tolik bilancovat. Chtěl jsem napsat, že máme velkou radost z toho, jak skvělými lidmi se nám daří obklopovat. To je pro mě nejvíc – když se každý den těšíte do práce a rádi saháte na kliku kanceláří.

Jsou to kanceláře, do kterých jsem před lety po víkendech vozil nábytek z IKEA. Po večerech jsem montoval židle a stoly, aby byly připravené, až noví kolegové přijdou ráno do práce. Mimochodem, společnost IKEA je nyní jeden z našich významných klientů.

Tým pro mě znamená hodně. Ostatně se říká, že člověk je přesně takový, jakými lidmi se obklopuje. Jsem rád, že se můžu každý den těšit do práce a podílet na projektech s klienty, se kterými to dává smysl.

V archivu jsem našel tyhle fotky z legendární opening party VimVic.cz. Byl to vážně super start tohohle celého super projektu a těším se na další výzvy, které na nás s týmem čekají.

Jo a další historické fotky z opening party najdete na Facebooku.

Poslední aktualizace: 23. 07. 2018