Vydělávejte s affiliate kampaní VímVíc.cz v síti CJ.com

1 minuta čtení

V tuzemských poměrech patřím k veteránům v affiliate marketingu. Zakládal jsem 2 affiliate sítě a vybudoval jsem několik projektů postavených na affiliate marketingu. Aktuálně nám velmi solidně frčí cashback portál Tipli, který také vychází z affiliate principu. V cashbacku vidíme velké příležitosti, protože to je stále dost mladý trh.

Jsem velmi rád, že se mi podařilo přinést na začátku nového roku tak výbornou zprávu, že jsme se s VímVíc.cz domluvili největší affiliate síti na trhu a spustili affiliate kampaň:

➡️ www.cj.com ⬅️

Podrobnosti k affiliate kampani najdete přímo po nalogování/registraci v CJ.com. Úvodní info je dostupné v newsletteru od borců z VIVnetworks, kteří v řadě států na špičkové úrovni zastupují affiliate síť CJ.com. (Můžu doporučit rozhovor s Vladanem z VIVnetworks o fantasticky našlápnuté mezinárodní expanzi v 15 státech a jak obrovský tým a supr výsledky už mají.)

newsletter-vivnetworks

Více info po kliknutí na obrázek nebo přímo zde

Projekt VímVíc.cz nám v roce 2016 výborně vyrostl a roste dále. Ambice máme obrovské a jsme rádi, že rozšiřujeme náš marketing o spolupráci se CJ.com a registrovanými šikovnými affiliate partnery. Věřím, že společně můžeme udělat přes CJ.com velmi zajímavý business.

Proč zrovna teď?

Právě teď začíná TOP sezóna pro portál VímVíc.cz. Lidé si dávají novoroční předsevzetí. Začátek roku je období, kdy lidé zahajují nové výzvy a k tomu bez diskuze patří i vzdělávání a rozšiřování svých znalostí. Na začátku roku sledujeme zvýšený zájem o kurzy. Nabízíme možnost pro schopné a zajímavé affiliate partnery, aby se do programu zapojili a vydělali si solidní peníze s VímVíc.cz.

Jaké jsou podmínky našeho programu?

  • provize je 25 % z hodnoty objednávky
  • cookies jsou 90 dní
  • schválení provize do 45 dnů (máme 30denní garanci spokojenosti)

V současné době nabízíme kolem 100 online kurzů, takže si u nás vybere skutečně každý. Více se dozvíte v popisu naší kampaně v CJ.com.Štítky článku: | | | |

Site Footer