Menu
Konference udávající směr česko-slovenského affiliate marketingu – již zítra!

Konference udávající směr česko-slovenského affiliate marketingu – již zítra!

1 minuta čtení

Již zítra 5. listopadu se koná 14. Affiliate konference, na níž se sejdou ti nejvýznamnější hráči ze světa online marketingu a e-commerce. Jedná se o tradiční setkání pro majitele a manažery e-shopů a také provozovatele webů a další profesionály z oboru.

TIP: Shrnutí z Affiliate konference, přednášky včetně videa a slidů je zde >>

Tato akce každoročně udává směr česko-slovenskému affiliate marketingu. Rovněž letos se můžete těšit na výborné hosty. Konkrétně na tyto přednášející a jejich témata:

👉 Jan Tichý z Taste vám letos ukáže, jak hodnotit vaše partnery a rozdělovat provize pomocí data-driven atribuce.

👉 Marianna Pajda z Csomagküldő (Zásilkovna) vás připraví na online expanzi do Maďarska – představí vám „must have“ specifika a poradí, jak se prosadit.

👉 Peter Chodelka vám prozradí, jak lze během 2 dvou let vybudovat z malého affiliate webu úspěšný portál, jako je Kombo.sk.

👉 Ján Januška ze Spotibo.com vám představí příběhy webů, které přišly o stovky tisíc návštěvníků z vyhledávačů, a ukáže vám, jak se vyvarovat jejich chyb v SEO.

Vystoupím s přednáškou o fuckupech TIPLI

Na 14. Affiliate konferenci vystoupím s přednáškou o fuckupech při růstu největšího cashback portálu střední a východní Evropy.

Připravili jsme výběr z toho nejlepšího, nebo vlastně nejhoršího, co se přihodilo TIPLI při budování #1 v cashbacku ve střední a východní Evropě.

Jedná se o zkušenosti, které nás během naší cesty na vrchol stály peníze, vztahy, pověst, zákazníky, klienty a mnoho dalšího. Více info v článku zde.

Workshopy

Další zajímavý obsah budou zástupci vybraných českých a slovenských e-shopů sdílet v sekci workshopů. Partnerům detailně představí možnosti svých affiliate programů.

Chybět nebude ani doprovodný program s partnery a afterparty, která hostům každoročně pomáhá prohlubovat spolupráci a zlepšovat komunikaci v česko-slovenské online komunitě.

Pro více informací můžete navštívit událost na Facebooku, kde se dozvíte veškeré podrobnosti.

Těšíme se na vás s celým týmem TIPLI!

Poslední aktualizace: 04. 11. 2019