Menu
V obchodech Amazon a Datart nově až 5 % zpět z ceny nákupu přes Tipli

V obchodech Amazon a Datart nově až 5 % zpět z ceny nákupu přes Tipli

1 minuta čtení

Hned za začátku roku takhle prima novinka. 👍👍👍 Na portále Tipli vracíme zpět peníze z nákupů ve dvou zajímavých obchodech.

Slůvko „až“ je tam z toho důvodu, že některé kategorie mají nižší marži a oba obchody tam vrací méně. Například některá elektronika má nízkou marži a obchod nabízí menší procenta zpět. Výše procenta zpět z ceny nákupů je přehledně na Tipli v profilu obchodu.

Osobně Amazon.de velmi doporučuji. Na Amazon.de nakupuji pravidelně například některé suplementy, aby rostly svaly při běhání. 💪🏼 Zhruba rok je Amazon.de v češtině a s dopravou zdarma. Limit pro dopravu zdarma je objednávka 1.000 korun (39 Euro).

Z německého Amazonu je také moje nová peněženka Bellroy Card Pocket (tady moje mini recenze peněženky Bellroy), kterou jsem dostal k Vánocům.

Opět jsem si po 4 letech pořídil Bellroy, protože s tou předchozí jsem byl úžasně spokojený – viz dřívější recenze Bellroy peněženky zde.

Nová peněženka Bellroy Card Pocket

Ke změně Bellroy peněženky po 4 letech jsem se odhodlal jen kvůli tomu, že mám rád minimalismus. Opět jsem chtěl zeštíhlit a zmenšit počet věcí, které sebou nosím. V tom mi pomohla například skvělá platební karta Curve, která okamžitě nahradila 8 jiných platebních karet.

Podobně jako před 4 lety, opět připravím recenzi nové Bellroy peněženky, protože posledně byl vidět zájem o tohle téma. Tak rád nasdílím zkušenosti. Zkusím recenzi Bellroy peněženky stihnout v následujících dnech.

Poslední aktualizace: 11. 01. 2019