Menu
Amigoz půjčka – ZDARMA a online

Amigoz půjčka – ZDARMA a online

3 minuty čtení

Bezhotovostní půjčka na bankovní účet do pár minut je lákavá nabídka, kterou Amigoz půjčka nabízí. Proč ale tento druh úvěru není pro všechny? Jaké jsou podmínky a limity Amigoz půjčky?

Půjčka Amigoz (donedávna známá pod názvem BB půjčka) je poskytována společností BB Finance Czech s.r.o. působící u nás od roku 2012.

BB půjčka byla přejmenována na Amigoz půjčku před několika lety. Změna proběhla pravděpodobně z důvodu zrychlení celého procesu získání Amigoz půjčky online, BB půjčka nebyla totiž známa mezi lidmi jako rychlá půjčka.

Nebankovní půjčky společnosti BB Finance mají krátkodobý charakter a nejsou zdaleka určeny všem, kdo potřebují peníze.

Základní podmínky pro sjednání půjčky Amigoz jsou:

  • věk nad 21 let (a max. 63 let)
  • občanství ČR
  • pravidelný příjem (nesmí se jednat o důchody ani sociální dávky)
  • žádný zápis v registru dlužníků (aktuální ale ani v minulosti)
  • žádné insolvenční řízení
  • osobní běžný účet

Tyto podmínky celkem omezují klientelu na zaměstnance a OSVČ – nejsou určeny pro důchodce ani třeba pro maminky na mateřské nebo rodičovské. Sjednání Amigoz půjčky funguje na principu rychlé půjčky online.

Stejně jako u BB půjčky dříve, žádost je možná o Amigoz půjčku online. Jediné, co je potřeba, je registrace na stránce Amigoz půjčky. Stejný proces se vyžaduje i v případě jiné nebankovní půjčky – ReRum půjčky.

Zájemce o půjčku se musí registrovat zápisem základních osobních údajů včetně kontaktu na sebe a dokladu potvrzujícím pravidelný příjem. Každý si touto cestou vytvoří osobní profil, ze kterého si poté následně může o půjčku zažádat.

Amigoz půjčka je poskytována pouze online a peníze jsou převedeny na bankovní účet žadatele i do 3 dnů od podání žádosti.

Amigoz půjčka ZDARMA

Kdo je u Amigoz poprvé, může si půjčit maximálně 8 000 Kč. Částka je přitom bez úroku, takže půjčka je vlastně úplně zdarma (úrok 0 %, RPSN 0 %). Splacení prvního úvěru zdarma je ale ve lhůtě 30 dní. Poté si klient může teprve požádat o další – vyšší částku, delší splátky atd. Podobně na tom byla kdysi i BB půjčka.

Opakovaná půjčka může být vyšší

Klienti se postupně mohou dostat až k maximální výpůjční částce – 45 000 Kč. S každou další žádostí se klient znovu posuzuje – závisí tak na předchozím splnění všech podmínek, termínů splátek atd.

V případě opakované půjčky např. ve výši 5 000 Kč a splatností 30 dní je ale úrok celkem vysoký – taková je běžná praxe krátkodobých a malých půjček. V tomto případě by se jednalo o úrok 240 % p.a. (RPSN 818,91 % p.a).

Příklad – opakovaná půjčka 5 000 Kč se splatností jednoho měsíce stojí 6 000 Kč. Ceník služeb včetně orientační online Amigoz půjčka kalkulačky jsou k dispozici přímo na webu Amigoz.cz.

BB Finance Group je na trhu s finančními službami více než 10 let.

Splatnost Amigoz půjčky je volitelná v rozmezí 7 dní – 12 měsíců podle výše půjčky, která se pohybuje od 1 000 Kč do 45 000 Kč. Tím pádem se hodně liší i úrok (min. 97,10 %, max. 248,20 %), pokud se zrovna nejedná o první půjčku do 8 000 Kč se splatností max. 1 měsíce, která je vždy zdarma.

Pro lepší přehled tabulka uvádí základní náležitosti Amigoz půjček:

 1. půjčkaOpakovaná půjčka
Výše půjčky1 000 – 8 000 Kč1 000 – 45 000 Kč
Splatnost7 dní – 3 měsíce7 dní – 12 měsíců
Úrok0 % – 248,20 %157,74 % – 248,20 %
RPSN0 % – 885 %97,10 % – 885 %
Půjčka do 8 000 Kč se splatností 30 dníZDARMACelkem se splatí 9 536 Kč

Když klient nestihne splátku

Kdo ví, že svou příští splátku nestihne zaplatit včas, může požádat o prodloužení splatnosti o 5, 15 nebo 30 dní – ovšem za poplatek. Další možností je splátkový kalendář. Jeho vytvoření klientovi na míru také něco stojí – úrok ve výši 24 % a fixní poplatek dle výše půjčky (200 Kč – 6 000 Kč).

O každém zpoždění by měl dát klient včas vědět, protože jinak mu (kromě penále z prodlení) poskytovatel úvěru sníží i bonitu a tím pádem i výši potenciální další půjčky. Stát se může i to, že už mu Amigoz půjčka nebude poskytnuta.

Amigoz půjčka do 3 dnů

Každá Amigoz půjčka se sjednává bez ručitele a to pouze online – kdykoli. V případě dotazů je možné se obrátit na telefonní linku 222 764 805 v době od pondělí do pátku mezi 8 – 16 hod.

Od schválení žádosti má klient peníze na účtu do 3 dnů, tudíž celkem rychle. Amigoz nabízí bezúročnou půjčku v případě rychlého splacení, a také sjednání a vedení půjčky zdarma.

Podmínky jsou jasné, ačkoli pro mnoho lidí je jejich úvěr finančně nedostupný. Typickým znakem mikropůjček je hodně vysoký úrok a RPSN.

Poslední aktualizace: 04. 03. 2019