Menu
Aquapark Čestlice – moře zábavy v Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice – moře zábavy v Aquapalace Praha

5 minut čtení

Aquapark Aquapalace Praha v Čestlicích je tím pravým místem pro všechny příznivce vodních adrenalinových atrakcí i pro ty, kteří si chtějí odpočinout při wellness procedurách. Návštěvníci zde naleznou například divokou řeku nebo nejdelší tobogán v ČR. Na jaké další atrakce se těšit a jaký je ceník vstupného do Aquaparku Čestlice?

Aquapark Aquapalace Praha se nachází v obchodní zóně Průhonice – Čestlice a patří mezi nejlepší české aquaparky. Je dobře dostupný jak MHD, tak autem. Návštěvníci bez ročního předplatného mohou zaparkovat na jednom z 600 parkovacích míst za poplatek, držitelé ročních členství do Vodního a Saunového světa parkují zdarma.

Pro cestu do Aquapalace Praha je rovněž možné využít takzvaný AQUABUS, který jezdí každý den na trase Chodov – Opatov – Aquapalace a zpět.

Atrakce pro všechny členy rodiny

Aquapark Aquapalace Čestlice je rozdělen na tři části – Vodní svět, Saunový svět a Spa & wellness. Součástí aquaparku je také fitness centrum. Na své si tu tedy přijdou příznivci vodních adrenalinových atrakcí, vyznavači zdravého životního stylu i ti, kteří touží po odpočinku.

Ve Vodním světě, který je největším aquaparkem ve střední Evropě, si užijí nejen děti. Mezi atrakce, které nabízí, patří 12 tobogánů, z nichž jeden je nejdelším tobogánem v ČR. Dále to jsou například různé skluzavky, spacebowl nebo divoká řeka, která se klikatí celým Vodním světem a měří 450 metrů.

Saunový svět představuje komplex čtrnácti druhů saun. Je rozdělen na finské sauny, římské lázně a venkovní sauny. Zákazníci tedy mají na výběr mezi klasickým i netradičním saunováním. Po něm se lze ochladit ve speciálních sprchách či bazéncích a odpočinout si na lehátku v relaxační zóně.

Pro příznivce wellness procedur je v Aquaparku Čestlice k dispozici část SPA & Wellness, kde o ně bude postaráno vyškolenými profesionály. Mezi nabízené služby patří například hloubková masáž, lymfodrenáže, laserové ošetření pleti nebo manikúra.

Do fitness centra mohou zavítat dospělí, děti, začátečníci i pokročilí. Fitness centrum nabízí skupinové lekce pro ženy, děti, taneční lekce nebo lekce bojových umění. Rovněž je možné si objednat osobní trénink s profesionálním trenérem. Zákazníci zde naleznou nejnovější posilovací stroje i kardiozónu.

Aquapark Čestlice se díky množství a kvalitě nabízených služeb rozhodně vyplatí navštívit. Dalšími zábavními parky, které nabízejí bohaté vyžití na vodních atrakcích i wellness služby, patří například Aquapark Uherské Hradiště nebo Aquapark Olomouc.

Návštěvníci mohou k cestě do aquaparku využít AQUABUS, který jezdí denně na lince Chodov – Opatov – Aquapalace Praha a zpět

Návštěvníci mohou k cestě do aquaparku využít AQUABUS, který jezdí denně na lince Chodov – Opatov – Aquapalace Praha a zpět.

Občerstvení – kde doplnit energii?

Areál aquaparku je vybaven několika restauračními zařízeními. V každé části areálu se lze osvěžit alkoholickými i nealkoholickými nápoji a doplnit energii lehčími jídly nebo jídly na objednávku.

  • Řecká restaurace Athena Grill nabízí kvalitní a chutné potraviny přímo z Řecka. I díky ní se budou návštěvníci Aquapalace Čestlice cítit jako na dovolené u moře. Restaurace se nachází ve vstupní hale aquaparku Aquapalace Čestlice.
  • V Coca Cola restauraci lze ochutnat studené i teplé pokrmy, pizzu a ovocné i zeleninové saláty. Sladkou tečkou pak může být domácí moučník. Restaurace je přístupná z Vodního světa.
  • Do kavárny Cafe Clara se vyplatí zajít na prémiovou kávu a domácí zákusky. Nachází se hned u hlavního vchodu a je tedy přístupná všem návštěvníkům.
  • V baru Coral bar s atmosférou Karibiku je možné si pochutnat na míchaných nápojích, tropických džusech a chlazeném pivu. Bar je umístěn v části Vodní svět.
  • Pro zákazníky fitness centra je zde k dispozici Fitness bar, kde je možné zakoupit vše, co je potřeba ke stimulaci před tréninkem nebo pro regeneraci svalů po něm.
  • Velký výběr zmrzlin lze nalézt v baru Ice bar – galateria. Nachází se v relaxační části a kromě zmrzliny si zde návštěvníci dají i například výborné palačinky s domácí šlehačkou.
  • Paradise Cafe dělá čest svému názvu. Je umístěno v relaxační zóně a osvěžující alkoholické i nealkoholické koktejly si tu lze vychutnat v pohodlných sedačkách a lehátkách.
  • Návštěvníci sauny se mohou osvěžit a občerstvit v Sauna baru. Na výběr je z alkoholických i nealkoholických nápojů, jako jsou domácí limonády, pivo nebo česká vína. K jídlu si zde lze objednat lehčí pokrmy jako bagety nebo saláty.
V aquaparku v Čestlicích si lze kromě vodních radovánek užít i odpočinek v jedné z mnoha saun

V aquaparku v Čestlicích si lze kromě vodních radovánek užít i odpočinek v jedné z mnoha saun.

Aquapark Čestlice – ceník vstupného

Pro každou část aquaparku Čestlice se ceník vstupného liší. Děti do 12 let / 150 cm, studenti a senioři mají však do Vodního i Saunového světa slevu. Vstupné do části SPA & Wellness je pak různé v závislosti na vybrané proceduře.

Ceník vstupného do aquaparku Čestlice je aktuální k listopadu 2018.

Vodní svět3 hodinyOdpolední1 den
Studenti do 26 let439 Kč539 Kč629 Kč
Děti od 100 do 150 cm nebo do dne 12. narozenin*349 Kč419 Kč509 Kč
Dospělí519 Kč619 Kč759 Kč
Senioři nad 60 let439 Kč539 Kč629 Kč
Rodina – 2 dospělí + 1 až 2 děti do 150 cm nebo 12 let1429 Kč1529 Kč1749 Kč

*děti do 150 cm mají vstup zdarma

Pro děti a dospělé je možné zakoupit také roční členství za 1190 Kč (děti) a 9790 Kč (dospělí). Představuje volný vstup na neomezený počet hodin, návštěvy je však možné podniknout maximálně jednou týdně.

Permanentka do vodního světa stojí 2190 Kč a zahrnuje deset vstupů na 1,5 hodiny.

Saunový svět3 hodinyOdpolední1 den
Studenti do 26 let539 Kč639 Kč729 Kč
Děti od 100 do 150 cm nebo do dne 12. narozenin*449 Kč519 Kč609 Kč
Dospělí619 Kč719 Kč859 Kč
Senioři nad 60 let539 Kč639 Kč729 Kč
Rodina – 2 dospělí + 1 až 2 děti do 150 cm nebo 12 let1629 Kč1729 Kč1949 Kč

Do Saunového světa lze si rovněž předplatit roční členství za 12790 Kč. Poté je možné jej navštívit jedenkrát týdně na neomezeně dlouhou dobu.

Za tzv. saunovou permanentku návštěvníci případně zaplatí 7770 Kč. Ta obsahuje neomezený vstup do Saunového světa, hlídání dětí a parkování zdarma, zapůjčení prostěradla a vstup na vybrané ceremoniály.

Ubytování v areálu aquaparku Čestlice

Ti, kteří do aquaparku Čestlice přijíždějí z daleka, mohou využít ubytování přímo v areálu v hotelu Aquapalace Praha. Hotel nabízí několik typů moderně vybavených pokojů, z nichž si vyberou jak ti, kteří přijeli za odpočinkem, tak zákazníci s dětmi.

Hotel Aquapalace Praha je s aquaparkem propojen chodbou na prvním poschodí, návštěvníci se do aquaparku tedy dostanou snadno a rychle.

Poslední aktualizace: 25. 11. 2018