Menu
Bageterie Boulevard – věrnostní karta MojeBB

Bageterie Boulevard – věrnostní karta MojeBB

2 minuty čtení

Tak trochu jiný koncept občerstvení nabízí Bageterie Boulevard. Sama o sobě tvrdí, že není fastfood, ale expres gourmet. To znamená, že pokrmy připravuje rychle, ale neslevuje z nároků na kvalitu a chuť. Oblíbený řetězec svým zákazníkům poskytuje jednoduchý věrnostní program, který se ovšem pojí s velmi zajímavým oborem mimo gastronomii.

Nabídka Bageterie Boulevard zahrnuje především čerstvé nebo zapečené bagety, pečené brambory patatas, saláty, nápoje (mimo jiné vlastní ice tea), krémové polévky, jogurty nebo freshe. S podobnou nabídkou se lze setkat také v restauracích Subway, jejichž pravidelní návštěvníci mohou ušetřit díky Subway klubové kartě.

Bageterie Boulevarad používá sezónní a lokální suroviny a na Chef menu, které se mění každých čtvrt roku, spolupracuje s předními šéfkuchaři.

TIP: Freshe a ovocné koktejly nabízí i Fruitisimo, které svým zákazníkům poskytuje slevy a další odměny v rámci věrnostního programu Klubu Fruitisimo. Koncept drobného občerstvení, a především kvalitní kávy, nabízí Costa Coffee a Starbucks. V nich lze ušetřit se zákaznickými kartičkami Costa Coffee Clubu a Starbucks Rewards.

Výhody pro registrované zákazníky

Na kterékoliv pobočce je možné si vyzvednout věrnostní kartu bageterie Boulevard a začlenit se tak do věrnostního programu Moje BB. Karta se aktivuje na webových stránkách vyplněním aktivačního formuláře. Pak už nic nebrání získávání všech výhod.

První z nich se týká samotného sortimentu Bageterie Boulevard. Stačí nakupovat bagety a každá pátá je za poloviční cenu.

Držení věrnostní karty Bageterie Boulevard pak poskytuje ještě něco navíc. Bageterie totiž svoje jméno neobvykle spojila s kulturou. U partnerských divadel a kin získává jakýkoliv divák k zakoupeným vstupenkám kupony Bageterie Boulevard, na základě kterých pak při koupi bagety dostane ice tea zdarma.

Pokud je ovšem divák zároveň i držitel věrnostní karty Bageterie Boulevard, získává i řadu partnerských slev:

  • 20 % sleva na zakoupenou vstupenku do kina Lucerna,
  • 20 % sleva na zakoupenou vstupenku do Divadla ABC (sleva platí na představení z vlastní produkce kromě několika vybraných představení),
  • 20 % sleva na zakoupenou vstupenku do Divadla Rokoko,
  • 70 korun sleva na vstupenku plus program k inscenaci zdarma do Divadla v Řeznické.

Spojení gastronomie a kultury je v rámci věrnostních programů opravdu ojedinělé, na druhou stranu se jedná o velmi sympatickou nabídku.

Pobočky Bageterie Boulevard

Celkem 21 poboček má Bageterie Boulevard v Praze. Jejich kompletní seznam se nachází na webových stránkách Bageterie Boulevard, jedná se například o tyto lokality:

  • Bageterie Boulevard Praha 4 – NC Arkády Pankrác,
  • Bageterie Boulevard Praha 6 – Dejvická,
  • Bageterie Boulevard Praha 9 – Galerie Harfa,
  • Bageterie Boulevard Praha 5 – NC Metropole Zličín a další.

Kromě Prahy lze zajít do Bageterie Boulevard v Brně, Kladně, Plzni, Pardubicích nebo Ostravě. Své pobočky má řetězec také Bratislavě, Berlíně, Drážďanech a Dubaji.

Poslední aktualizace: 26. 02. 2019