Menu
Baťa klub – jaké jsou výhody pro členy?

Baťa klub – jaké jsou výhody pro členy?

3 minuty čtení

Společnost Baťa je předním českým výrobcem obuvi, který kromě své vlastní značky bot a doplňků nabízí také zboží dalších světoznámých značek. Mezi ně patří například Diesel, Gabor, Högl, Vagabond a další. Jaké výhody přináší jejich věrnostní program Baťa klub?

Obuvní firma Baťa v současnosti v České republice provozuje kolem sedmdesáti prodejen a e-shop Baťa.cz, ve kterém jsou stejně jako v kamenných obchodech k nalezení produkty širokého spektra značek, včetně módních doplňků a obuvi Baťa.

Internetový obchod zákazníkům navíc nabízí různé výhody, jako je například doručení zdarma od 499 Kč za objednávku.

Baťa svým zákazníkům nabízí členství ve věrnostním programu Baťa klub, který přináší různé výhody. Ty zahrnují poukázky na nákup v prodejnách i v e-shopu Baťa, slevy k narozeninám a další.

Nabídka prodejen a e-shopu zahrnuje zboží různých značek i obuv a doplňky vlastní značky Baťa.
Nabídka prodejen a e-shopu zahrnuje zboží různých značek i obuv a doplňky vlastní značky Baťa.

Obuv a další produkty se slevou mohou nakupovat také členové věrnostního programu CCC Klub nebo MALL Plus.

Jak Baťa klub funguje?

Členové věrnostního programu sbírají body za každý nákup. Dle počtu nasbíraných bodů se pak odvíjí úroveň členství, která se pojí s konkrétními výhodami a slevami.

Členství v klubu se dle počtu nasbíraných bodů dělí do následujících úrovní:

  • Standard – 0 až 1 999 bodů
  • Silver – 2 000 až 4 499 bodů
  • Gold – 4 500 až 9 999 bodů
  • Deluxe – 10 000 až 19 999 bodů
  • Platinum – 20 000 a více bodů

Jak body získat? Za každou utracenou 1 Kč se připisuje 1 bod na klubovou kartu. Nově registrovaní uživatelé také automaticky získávají 200 bodů jako dárek na uvítanou.

Při nákupu v prodejně je třeba kartu předložit při placení. V případě, že ji registrovaný zákazník zapomněl, je však možné personálu nadiktovat jméno a příjmení / e-mail a body budou i tak k účtu přičteny. V případě nákupu v e-shopu je nutné se přihlásit do svého účtu před dokončení objednávky.

Tabulka uvádí přehled výhod pro jednotlivé úrovně členství v Baťa klubu:

 StandardSilverGoldDeluxePlatinum
Klubové akce a aktuální trendy do e-mailové schránky
Výhodnější ceny
Dvojnásobek bodů za nákup dětské obuvi
Narozeninová sleva 10 %
Poukázka 100 Kč300 Kč700 Kč1 500 Kč
Sleva 15 % k výročí registrace  
Doručení zdarma z Baťa e-shopu   
Sleva na nákupy    20 %

Jednotlivé klubové výhody je možné kombinovat mezi sebou. Například narozeninovou a výroční slevu mohou členové Baťa klubu uplatnit najednou, stejně tak hodnotové poukázky lze využít společně s jinou kombinovatelnou slevou.

Baťa klub – karta

Členové Baťa klubu kartu získají po registraci do věrnostního programu. V případě přihlášení na prodejně bude vydána ihned, při online registraci bude nutné si ji vyzvednout v jedné z kamenných prodejen. Poté již může začít sbírání bodů a využívání slev na produkty veškerých nabízených značek i doplňky a obuv Baťa.

Poukázky

Poukázky v hodnotě 100, 300, 700 a 1 500 Kč jsou zasílány e-mailem. Lze je uplatnit jak v kamenné prodejně po sdělení kódu poukázky, tak v e-shopu Baťa po přihlášení do online účtu – kód poukázky je nutné zadat při posledním kroku objednávky.

Poukázky se vztahují pouze na nákup, nikoliv na dopravu.

Sezóna

Nasbírané body mají omezenou platnost. Na konci tzv. sezóny, která trvá jeden kalendářní rok, dojde k jejich trvalému smazání z účtu. Dosažená úroveň členství se ale do další sezóny převádí a trvá až do jejího konce. To znamená, že slev, poukázek a dalších výhod jednotlivých úrovní lze využít i v průběhu celé další sezóny.

Platnost poukázek a slev je vždy k nalezení po přihlášení do online účtu na webu eshopu Bata.cz.

Jak se zaregistrovat?

Vyplatí se věrnostní program Baťa klub? Pak nic nebrání tomu se stát jeho členem. Baťa Registraci umožňuje provést na jakékoliv prodejně. Stačí personálu sdělit jméno, příjmení a e-mailovou adresu. Karta je dostupná hned na prodejně, je však třeba otevřít potvrzovací e-mail a zvolit si heslo pro přihlášení k online účtu.

Ještě jednodušší je se zaregistrovat na webu Bata.cz prostřednictvím online formuláře. Po jeho vyplnění už je třeba jen kliknout na potvrzovací e-mail, čímž se dokončí registrace do Baťa klubu. Baťa klub karta pak může být vyzvednuta na kterékoli prodejně.

Poslední aktualizace: 29. 01. 2019