Menu
Bellroy Card Pocket peněženka – recenze

Bellroy Card Pocket peněženka – recenze

2 minuty čtení

Koncem roku jsem publikoval článek o nových partnerských obchodech Tipli. Od tohoto roku poskytujeme cashback z ceny nákupu v obchodech Datart a Amazon.de. Právě na zmíněném Amazonu jsem si pořídil peněženku Bellroy Card Pocket. Pár lidí se na ni ptalo, tak jsem se rozhodl napsat skromnou recenzi.

Se značkou Bellroy už mám zkušenosti, protože peněženku od této značky jsem používal poslední čtyři roky. Mimochodem, i tehdy jsem psal mini recenzi. A protože jsem byl velmi spokojený, tak jsem při výběru nové peněženky zůstal věrný značce Bellroy.

Ke změně původní peněženky jsem se odhodlal po 4 letech kvůli tomu, že mám rád minimalismus. Opět jsem chtěl zredukovat počet věcí, které s sebou nosím. V tom mi velmi pomohla skvělá platební karta Curve, která okamžitě nahradila 8 jiných platebních karet. Je to takový malý zázrak, který mi nepřestává dělat radost.

Malá peněženka s prostorným vnitřkem

Tahle nová peněženka je vážně praktická. Je opravdu malá, takže se pohodlně vejde do jakékoli kapsy. Pro představu, peněženka je jen o něco málo větší než platební karta.

Je třeba mít na paměti, že peněženka je z pravé kůže. Zpočátku se tedy může zdát, že zip se hůře rozepíná. Ale kůže brzy změkne a peněženka se pak krásně hladce otevírá i zavírá. I na dotek je kůže pěkně hladká a velmi příjemná na dotek.

A jak peněženka vypadá uvnitř? Zdá se až neuvěřitelné, kolik se toho do takové malé kapsičky může vejít. Je rozdělená na tři části – část určená pro karty, pro bankovky a část na mince. Co se týče platebních karet, vejde se jich do ní až 15 (!!!). Nicméně člověku, který vlastní tolik karet, bych vřele doporučil pořídit si kartu Curve.

Novou Bellroy peněženku nosím pořád a neměnil bych. Mám v ní 2 platební karty (Curve a Revolut) a 5 provozních kartiček (Lítačku, InKartu ČD, občanku, řidičák,…). V pohodě nosím v peněžence i bankovky 2.000 Kč. Ty se přehnou na polovinu a pak ještě jednou. Je to úplně v pohodě, zvykl jsem si rychle a ten komfort z malé peněženky za to stojí.

Bellroy je australská značka a kromě mnoha různých typů peněženek vyrábí například také klíčenky nebo pouzdra na mobily. Pokud tedy budete shánět některou z těchto věcí, tak produkty od Bellroy můžu vřele doporučit! Buď s rychlou dopravou z Amazonu a cashbackem z ceny nákupu od Tipli nebo přímo na webu Bellroy.

Poslední aktualizace: 11. 04. 2019