Menu
BILLA Bonus club – jaké výhody přináší svým členům?

BILLA Bonus club – jaké výhody přináší svým členům?

2 minuty čtení

Společnost BILLA nabízí svým pravidelným zákazníkům členství ve věrnostním programu BILLA Bonus club. Díky němu je například možné využívat slev na vybrané produkty. Jaké další výhody poskytuje a jak se stát jeho členem?

Pravidelní zákazníci řetězce BILLA mají možnost se zapojit do věrnostního programu BILLA Bonus club. Členství přináší řadu různých výhod, jako jsou slevy na vybrané produkty, narozeninové slevy nebo slevy na zájezdy s cestovní kanceláří ITS BILLA TRAVEL.

Jak BILLA club funguje? Každý člen obdrží tzv. BILLA kartu, na kterou při nákupu nad 50 Kč sbírá body. Ty je pak možné vyměnit například za různé značkové nepotravinové produkty. Kartu je vždy nutné mít při nákupu u sebe a předložit ji u pokladny.

Mezi další oblíbené zákaznické programy patří například program řetězce Tesco, jehož členové obdrží tzv. Tesco Clubcard, nebo program Penny, který svým členům poskytuje Penny kartu. Se všemi věrnostními kartami lze čerpat různé slevy na vybrané zboží apo

Jaké výhody mají členové BILLA Bonus club?

Členství v Billa Bonus club se vyplatí z mnoha důvodů. Mezi nabízené výhody patří:

 • 50% sleva na vybrané zboží (aktuální BILLA leták se slevami pro členy věrnostního programu je dostupný na webu Tipli.cz)
 • několikrát ročně možnost vyměnit nasbírané BILLA body za značkové produkty s až 60% slevou
 • několikrát ročně sleva 10 % na celý nákup
 • narozeninová sleva 10 % na jeden nákup
 • časopis Gusto zdarma
 • BILLA karta i členství v programu BILLA club je zdarma

Dalšími benefity pro držitele BILLA karty jsou nejrůznější soutěže, v nichž je možné vyhrát vstupenky do divadla či muzea, víkendový pobyt pro dva apod. Nejvěrnější zákazníci se mohou těšit také na dopis s aktuálními informacemi a dárkem v podobě slevových kuponů, kávy nebo krmiva pro kočky, který obdrží několikrát ročně.

Výhodné cestování za BILLA body

Získané body za nákupy lze vyměnit za slevu u cestovní kanceláře ITS BILLA TRAVEL. Počet bodů za různé slevy je následovný:

Zájezd vlastní dopravou

 • sleva 250 Kč za 500 BILLA bodů
 • sleva 500 Kč za 1000 BILLA bodů

Letecký zájezd

 • sleva 500 Kč za 1000 BILLA bodů
 • sleva 750 Kč za 1500 BILLA bodů
 • sleva 1000 Kč za 2000 BILLA bodů

Být členem věrnostního programu BILLA club se tedy může vyplatit také díky slevám na různé zájezdy. Proč nevyužít slevu například na dovolenou u moře? Minimální hodnota zájezdu pro uplatnění slevy za BILLA body však musí být 10 000 Kč.

Členové BILLA clubu mohou využít různých benefitů, jako jsou slevy na vybrané produkty nebo slevy na zájezdy

Členové BILLA clubu mohou využít různých benefitů, jako jsou slevy na vybrané produkty nebo slevy na zájezdy.

Jak se stát členem programu BILLA Bonus club?

Stát se členem věrnostního programu je snadné. Zájemce si u pokladny vyžádá přihlášku, vyplní ji a odevzdá na pokladně v jakékoliv prodejně BILLA. Pak už jen stačí počkat na doručení BILLA karty. Registraci bohužel není možné provést online.

Poté již může začít sbírání bodů, které se na kartu načítají automaticky. Zájemci mohou získat tři rodinné BILLA karty se stejným číslem. Každý člen rodiny tedy může mít vlastní kartu, přičemž body se budou sčítat dohromady.

Body se přičítají za každý nákup nad 50 Kč. Za prvních 50 Kč je připočítán jeden bod a za každých dalších 10 Kč rovněž jeden bod. Body se poté dají částečně vyměnit za různé nepotravinářské zboží nebo za slevy u partnerů společnosti BILLA. Mají však omezenou platnost, která je 12 měsíců. Je proto nutné je využít včas, jinak budou z karty automaticky smazány.

Poslední aktualizace: 27. 11. 2018