Menu
Bratislavský Hotdognet hodně vydařený – oceňujeme účast zahraničních affiláků

Bratislavský Hotdognet hodně vydařený – oceňujeme účast zahraničních affiláků

1 minuta čtení

V červnu jsem strávil pár dní pracovně v Bratislavě. 🇸🇰❤️ Byl to z mého pohledu velmi úspěšný výjezd, i přes tu výheň kolem 35°C, co řádila v bratislavských ulicích. 🥵☀️

Samozřejmě platí, že Bratislava je jedno z TOP měst v regionu, stále se ještě supr rozvíjí a rád se tam vracím. Mimochodem, měl jsem v Bratislavě první rande s manželkou, tak mám k Blavě i dost silnou osobní citovou vazbu.

Na červnovém pracovním výjezdu jsme stihli tradiční slovenskou pivnici, natáčení videa pro klienty a především meetup HotDognet, kde jsme se zahraničními kolegy prodiskutovali plán růstu TIPLI směrem na východ. 📈🚀🔥

Chtěl bych tady v článku doporučit akci HotDognet od affiliate sítě Dognet, která je výborná pro všechny zájemce o affiliate a internetový marketing.

Jistě jsem na Hotdognetu nebyli naposledy, je to akce, co stojí za návštěvu.

Pro nás byla obrovským přínosem možnost pobavit se s řadou lidí o příležitostech v digitálu na zahraničních trzích jako Polsko, Maďarsko, Rumunsko a na trzích v jihovýchodní Evropě.

👉 Na akci přijeli přímo markeťáci a online podnikatelé z několika zahraničních trhů

👉 Dále jsme získali spoustu postřehů od pracovníků Dognetu v zahraničí a nabídku pomoci s expanzí

Díky moc Štefan Polgári a kolegům z Dognetu za tak supr akci, výbornou organizaci a jejich pro Slovensko tolik typický velmi osobní a milý přístup.

PS. A velký respekt, že byly i vegetariánské hotdogy. 🌭

Poslední aktualizace: 11. 07. 2019