Menu
CCC Klub – slevy na veškerý sortiment

CCC Klub – slevy na veškerý sortiment

2 minuty čtení

Nabídka společnosti CCC zahrnuje obuv a módní doplňky pro ženy, muže i děti. Orientuje se především na nadčasové kousky za příjemné ceny. Svým zákazníkům nabízí věrnostní program CCC Klub, jehož členové mohou využít různých výhod. Jaké výhody CCC Klub svým členům přináší?

Polský obuvnický řetězec CCC byl založen v polovině devadesátých let a jeho tržby v současnosti významně rostou. Kamenné obchody CCC jsou dnes téměř v každém větším českém městě a firma plánuje otevření dalších prodejen.

Kromě toho společnost provozuje také e-shop. Sortiment je stejný jako v kamenných obchodech CCC obuv – internetový obchod nabízí širokou škálu dámské, pánské i dětské obuvi, ale i kabelky, batohy, kufry a další doplňky.

Ukázka doplňků a obuvi CCC. E-shop nabízí takřka totožný sortiment jako kamenné prodejny.
Ukázka doplňků a obuvi CCC. E-shop nabízí takřka totožný sortiment jako kamenné prodejny.

Podobně jako mnoho dalších řetězců s nabídkou obuvi i CCC obuv poskytuje možnost členství ve věrnostním programu.

Zákaznický program, díky kterému lze nakupovat (nejen) obuv výhodněji, nabízí například také firma Baťa pod názvem Baťa klub nebo e-shop MALL.cz, jehož zákazníci se mohou stát členy programu MALL Plus.

Výhody věrnostního programu CCC Klub

Na co se mohou těšit členové CCC Klubu? Především na různé druhy slev, které lze uplatnit jak na obuv, tak na módní doplňky. Dalším benefitem jsou informace k aktuálním kolekcím.

Pokud bude tedy například naplánováno naskladnění nové jarní kolekce, členové věrnostního programu se o tom dozví přednostně a vyhnou se tak frontám v prodejnách CCC obuv.

CCC obuv jarní kolekce společnost na konci sezóny obvykle zlevní, o čemž se členové CCC Klubu opět dozví jako první.

Výhody pro členy programu CCC Klub:

  • přednostní výprodej

Jak je uvedeno výše, členové CCC Klubu mohou očekávat informace o aktuálních novinkách a slevách jako první.

  • slevy na vybrané zboží

Součástí věrnostního programu jsou časově omezené slevy na vybrané produkty CCC – boty, kabelky a další doplňky.

  • speciální akce

Dalším benefitem jsou individuální slevové akce, v rámci kterých lze nakoupit s až 50% slevou.

Jak se registrovat?

Zájemci o členství v CCC Klubu musí vyplnit formulář v jedné z kamenných prodejen, kde si také vyzvednou svou zákaznickou kartu. Online registrace bohužel není k dispozici.

Slevy pro členy klubu CCC

Věrnostní program CCC nabízí svým členům exkluzivní slevy na vybrané zboží. Tyto akční slevy jsou označené u produktů jak na webové stránce, tak i na fyzických prodejnách. Slevy až 50 % se vztahují nejen na obuv, ale i kabelky, batohy nebo doplňky.

Jak ušetřit v CCC?

Za nákup mohou výrazně ušetřit i ti, kteří členy CCC Klubu nejsou. Společnost často přichází s různými akcemi, především těmi sezónními. Stačí sledovat webové stránky CCC obuv – slevy, kterých slze využít v e-shopu i v kamenných obchodech, jsou zde vždy uvedeny.

Další možností je nákup přes jeden z cashback portálů. Například při nákupu přes Tipli.cz získá zákazník 3 % z utracené částky zpět. Jak na to? Stačí se zaregistrovat na Tipli.cz, poté zde vyhledat CCC obuv a prokliknout se do obchodu. Objednávka probíhá jako obvykle s tím rozdílem, že po jejím dokončení budou na účet zaregistrována 3 % z ceny objednávky.

CCC obuv – prodejny

Jedinou možností, jak se zaregistrovat, je osobní návštěva kamenného obchodu CCC. Prodejny se nacházejí v každém větším českém městě. Jejich kompletní seznam je k nalezení na webu CCC.eu/cz.

Poslední aktualizace: 29. 01. 2019