Menu
CineStar Club – jaké jsou výhody pro jeho členy?

CineStar Club – jaké jsou výhody pro jeho členy?

2 minuty čtení

Multikino CineStar nabízí možnost stát se členem věrnostního programu CineStar Club. Jak se do něj zaregistrovat a proč se členství pravidelným návštěvníkům vyplatí?

Členové věrnostního programu mohou využívat různých benefitů, jako jsou například slevy na vstupném, dárky k narozeninám nebo možnost se zúčastnit speciálních filmových předpremiér. Každý člen obdrží klubovou kartu, na kterou je navíc možné sbírat CineStar body.

Body se na kartu načítají při nákupu vstupenek online i na pokladně multikina CineStar. Zákaznickou kartu je vždy nutné předložit, jinak se body nepřičtou (nestačí tedy pouze nadiktovat jméno držitele).

Tento věrnostní program ocení především pravidelní návštěvníci kina CineStar a filmoví nadšenci, kterým ani v dnešní době nestačí sledovat filmy online.

Výhody členství v programu CineStar Club

Samotné členství v programu CineStar Club nabízí různé výhody, jako jsou slevy na vstupenky, možnost se účastnit pořádaných soutěží nebo sbírat CineStar body.

Výhody pro členy CineStar Club:

  • sleva 20 Kč na vstupenky*
  • možnost účasti na speciálních předpremiérách
  • možnost účasti v soutěžích o filmové ceny
  • aktuální informace o akcích a novinkách ze světa filmu
  • dárek k narozeninám

*Slevy se nevztahují na zvýhodněné rodinné vstupné a vstupné na alternativní akce, jinak je lze využít na nákup všech typů vstupenek (2D, 3D, dětské, studentské apod.).

Členové zákaznického programu krom toho mohou sbírat body za nákupy vstupenek, a ty pak vyměnit za občerstvení a vstupné zdarma.

Jak sbírat CineStar body a jaké odměny za ně lze získat?

Členové programu CineStar Club získávají body při nákupu vstupenek online, přes Coolticket nebo v multikině CineStar. Dále prostřednictvím registrace a prodloužení členství.

Nasbírané body lze utratit za občerstvení v baru multikina CineStar, ale také volné vstupenky. Nabídka odměn se však může v různých městech lišit.

Za nasbírané body lze využít odměn v podobě občerstvení nebo volných vstupenek

Za nasbírané body lze využít odměn v podobě občerstvení nebo volných vstupenek.

Platnost CineStar bodů je omezená na 1 rok. Po uplynutí této doby se z účtu automaticky vymažou.

CineStar Club – registrace

Jak se stát členem CineStar Club? Registrace je snadná. Nejpohodlnější je provést ji online na webu CineStar.cz. Popřípadě je možné zažádat o přihlášku na pokladně kina. Po jejím vyplnění je CineStar Club karta ihned k dispozici.

Zájemci však musí počítat s ročním poplatkem za členství, který činí 70 Kč. Ten je možné uhradit každý rok online nebo na pokladně kina. V případě ztráty CineStar zákaznické karty si lze nechat vystavit novou za poplatek 35 Kč.

Stačí tedy zajít na alespoň 3 filmy ročně, aby se investice do Cinestar Clubu vrátila. Čím častěji člověk chodí do kina, tím výhodnější pro něj členství v tomto věrnostním programu je.

Poslední aktualizace: 29. 11. 2018