Menu
CineStar Club – jaké jsou výhody pro jeho členy?

CineStar Club – jaké jsou výhody pro jeho členy?

2 minuty čtení

Multikino CineStar nabízí možnost stát se členem věrnostního programu CineStar Club. Jak se do něj zaregistrovat a proč se členství pravidelným návštěvníkům vyplatí?

Členové věrnostního programu mohou využívat různých benefitů, jako jsou například slevy na vstupném, dárky k narozeninám nebo možnost se zúčastnit speciálních filmových předpremiér. Každý člen obdrží klubovou kartu, na kterou je navíc možné sbírat CineStar body.

Body se na kartu načítají při nákupu vstupenek online i na pokladně multikina CineStar. Zákaznickou kartu je vždy nutné předložit, jinak se body nepřičtou (nestačí tedy pouze nadiktovat jméno držitele).

Tento věrnostní program ocení především pravidelní návštěvníci kina CineStar a filmoví nadšenci, kterým ani v dnešní době nestačí sledovat filmy online.

Výhody členství v programu CineStar Club

Samotné členství v programu CineStar Club nabízí různé výhody, jako jsou slevy na vstupenky, možnost se účastnit pořádaných soutěží nebo sbírat CineStar body.

Výhody pro členy CineStar Club:

  • sleva 20 Kč na vstupenky*
  • možnost účasti na speciálních předpremiérách
  • možnost účasti v soutěžích o filmové ceny
  • aktuální informace o akcích a novinkách ze světa filmu
  • dárek k narozeninám

*Slevy se nevztahují na zvýhodněné rodinné vstupné a vstupné na alternativní akce, jinak je lze využít na nákup všech typů vstupenek (2D, 3D, dětské, studentské apod.).

Členové zákaznického programu krom toho mohou sbírat body za nákupy vstupenek, a ty pak vyměnit za občerstvení a vstupné zdarma.

Jak sbírat CineStar body a jaké odměny za ně lze získat?

Členové programu CineStar Club získávají body při nákupu vstupenek online, přes Coolticket nebo v multikině CineStar. Dále prostřednictvím registrace a prodloužení členství.

Nasbírané body lze utratit za občerstvení v baru multikina CineStar, ale také volné vstupenky. Nabídka odměn se však může v různých městech lišit.

Za nasbírané body lze využít odměn v podobě občerstvení nebo volných vstupenek

Za nasbírané body lze využít odměn v podobě občerstvení nebo volných vstupenek.

Platnost CineStar bodů je omezená na 1 rok. Po uplynutí této doby se z účtu automaticky vymažou.

CineStar Club – registrace

Jak se stát členem CineStar Club? Registrace je snadná. Nejpohodlnější je provést ji online na webu CineStar.cz. Popřípadě je možné zažádat o přihlášku na pokladně kina. Po jejím vyplnění je CineStar Club karta ihned k dispozici.

Zájemci však musí počítat s ročním poplatkem za členství, který činí 70 Kč. Ten je možné uhradit každý rok online nebo na pokladně kina. V případě ztráty CineStar zákaznické karty si lze nechat vystavit novou za poplatek 35 Kč.

Komu se věrnostní program vyplatí? Všem, kteří plánují zajít alespoň na tři filmy ročně. Poté se investice do Cinestar Clubu vrátí. Čím častěji člověk chodí do kina, tím výhodnější pro něj členství v tomto věrnostním programu je.

Poslední aktualizace: 29. 11. 2018