Menu
Costa Coffee Club – slevy pro milovníky kávy

Costa Coffee Club – slevy pro milovníky kávy

2 minuty čtení

Britský kavárenský řetězec Costa Coffee nabízí klubovou kartu, díky níž je možné za občerstvení i kávu Costa Coffee ušetřit. Jaké jsou další výhody tohoto věrnostního programu a jak se stát jeho členem?

Nabídka kaváren Costa Coffee zahrnuje nápoje z čerstvě umleté kávy, které připravují vyškolení baristé. Samotná společnost na jejich vzdělání dohlíží a zákazníci si tedy mohou být jisti kvalitou nabízených produktů.

Za kávu i občerstvení, které zahrnuje různé zákusky, sendviče nebo saláty, mohou pravidelní zákazníci kaváren Costa Coffee ušetřit, pokud se stanou členy věrnostního programu Costa Coffee Club a držiteli klubové karty. Získat slevy na občerstvení a další výhody je možné také díky věrnostnímu programu Subway klub.

Výhody programu Costa Coffee Club

Na zákaznickou kartu se vždy při placení načítá 10 % hodnoty nákupu v podobě tzv. coffee korun. Za nasbírané coffee koruny je pak možné nakupovat cokoliv z nabídky Costa Coffee.

Výhody Costa Coffee Clubu:

  • 10 % z každého nákupu (bez DPH) ve formě coffee korun
  • slevy a výhody v kavárnách Costa Coffee
  • ochutnávky zdarma
  • pozvánky na různé akce

Coffee koruny se na kartu načítají v případě platby hotovostí, platební kartou i stravenkami. Platbu pomocí coffee korun však není možné kombinovat s jiným druhem platby.

Platnost coffee korun je jeden rok. Pokud je zákazník v této lhůtě nestihne využít, budou z věrnostní karty automaticky smazány.

Kávu v Costa Coffee připravují vyškolení baristé.
Kávu v Costa Coffee připravují vyškolení baristé.

Jak se zaregistrovat?

O věrnostní kartu je potřeba zažádat v některé z kaváren Costa Coffee. Registraci je poté možné provést přímo na místě po vyplnění registračního dotazníku, popřípadě na webových stránkách costa-coffee.cz.

Registrovat se je nutné do 30 dnů od získání věrnostní karty, jinak bude karta deaktivována.

Členové Costa Coffee Clubu mohou sbírat coffee koruny a využívat výhod programu v kavárnách po celé České republice.

Kde najít kavárny Costa Coffee?

Kávu Costa si lze momentálně vychutnat již v 50 kavárnách. Nejvíce poboček Costa Coffee se nachází v Praze, ale nalezneme je například také v Brně, Českých Budějovicích, Liberci, Plzni či Ústí nad Labem.

Mapa kaváren Costa Coffee – Praha.
Mapa kaváren Costa Coffee – Praha.

Některé z kaváren Costa Coffee nabízejí dětský koutek, což je výhoda pro maminky s dětmi, které si chtějí v klidu vychutnat šálek kávy. Dětský koutek se nenachází ve všech kavárnách, například v oblíbené pobočce Costa Coffee Florenc v Praze jej bohužel nenajdeme, provozovna v nedaleké Italské ulici jej již nabízí.

V jakých dalších městech lze zajít na kávu a občerstvení do kavárny Costa Coffee: Olomouc, Ostrava, Pardubice, Teplice.

Tip: Dalším věrnostním programem vhodným především pro milovníky kávy je program Starbucks Rewards, nabízený světovým řetězcem kaváren Starbucks. Mezi výhody pro jeho členy patří rovněž slevy na celý sortiment. Slevy na zrnkovou kávu nabízí zákaznický program TchiboCard.

Poslední aktualizace: 12. 02. 2019