Menu
CreditGo půjčka – rychlá půjčka ihned na účet

CreditGo půjčka – rychlá půjčka ihned na účet

3 minuty čtení

Podle nejnovějších průzkumů má až 60 % obyvatel ČR zkušenost s půjčkou. Převedeno na dospělou populaci je to cca 1,5 milionu lidí. Není ale půjčka jako půjčka. CreditGo půjčka je malá půjčka k dispozici už za pár minut. Jaká jsou její specifika?

Půjčka CreditGo společnosti Emma’s credit s.r.o., která se řadí k nebankovním poskytovatelům úvěru od roku 2004, je možné využít na cokoli – půjčky jsou bezúčelové. CreditGo s.r.o. se profiluje jako firma, která má nejrychlejší a nejsnadnější půjčky na trhu. Peníze poskytuje bezhotovostně doslova do 15 minut.

K jejich získání si každý žadatel, který má:

  • trvalý pobyt v ČR
  • věk nad 18 let a
  • platné doklady totožnosti

musí projít celkem běžným schvalovacím procesem. O půjčku CreditGo se žádá pouze online. Samozřejmostí je i doklad o pravidelném příjmu. Poskytovatel půjčky může nahlédnout i do registru a zkontrolovat dluhy. Klientovu úvěryschopnost před poskytnutím CreditGo půjčky sleduje společnost stejně jako je tomu např. u Creditstar půjček, Půjčky7 apod.

Půjčky Creditgo jsou pro ty, kteří potřebují menší úvěr a nemohou si půjčit od banky.

V případě schválení se pak peníze vyplácejí bezhotovostně na bankovní účet. Účet nemusí být vlastní, peníze lze převést i na účet, na který má klient pouze dispoziční právo (což např. u půjčky Amigoz není možné).

Kolik CreditGo půjčuje?

Jak už to u nebankovních institucí bývá, první půjčka je limitovaná horní hranicí 10 000 Kč. S každou další půjčkou stoupá i úvěrový limit, maximálně však na 15 000 Kč. Minimum k zapůjčení je 500 Kč.

Protože se jedná o krátkodobé půjčky, splátky jsou splatné jednorázově. Lze vybrat délku splatnosti v rozmezí 5 – 31 dní. Tuto délku si klient vybírá v přehledné online kalkulačce přímo na webu CreditGo půjčky, ovšem je nutné počítat s tím, že čím delší, tím vyšší poplatek.

Úroky, poplatky a slevy

Zajímavé a lákavé je, že úrok je ve všech případech stálý a to 36 % ročně. Ale pozor, výše RPSN se samozřejmě v závislosti na výpůjčce a délce výpůjčky liší, a to od několika tisíc procent ročně.

Příklad: Při spotřebitelském úvěru ve výši 4 000 Kč s dobou trvání 15 dní je úroková sazba zmiňovaných stálých 36 % (59,18 Kč) a RPSN 31 436,41 % a poplatek za poskytnutí úvěru je 1 007,82 Kč. Celkem se za půjčku zaplatí 5 067 Kč.  

S CreditGo půjčkou se může každý stát VIP klientem, který má nárok na 20 % slevu z poplatku za každou další půjčku. Musí ale za sebou mít 7 předchozích splacených úvěrů.

Kdo nestihne splátku včas, může samozřejmě požádat o prodlouženío 10, 20 nebo 30 dní. Takové prodloužení něco stojí a přesnou cenu se klient dozví v dodatku ke smlouvě, který společnost pošle hned po podání žádosti o samotné prodloužení.

Půjčky CreditGo si stálí klienti mohou sjednat se slevou díky věrnostnímu programu. Tabulka ukazuje různá zařazení klienta v závislosti na počtu půjček:

 KLIENTSILVERGOLDVIP
Půjčka max10 000 Kč15 000 Kč15 000 Kč15 000 Kč
Půjčka číslo23 a 45 a 67 a více
Sleva*5 %10 %15 %20 %

*sleva se vztahuje pouze na poplatek za půjčku

Půjčku dobře rozmyslet a pak ještě zvážit

Rychlé půjčky online jsou výhodné v tom, že peníze jsou k dispozici na účtě během chvíle a lze tak např. pokrýt nečekané výdaje. Každá taková půjčka je ale rizikem. Zadluženost obyvatel je více než vysoká a mnoho z těch, kteří si jednou půjčí, neváhá s žádostmi o úvěr znovu. A často proto, aby pokryli ten předchozí úvěr.

Pokud před uzavřením smlouvy o půjčce nemá žadatel jistotu, že bude schopný úvěr splatit, neměl by se k takovému závazku uchylovat. Tím spíše, pokud není schopen půjčku, která je splatná v takto krátkém období, zcela uhradit včas. Poplatky rychlých půjček rostou totiž rychleji než houby po dešti.

Poslední aktualizace: 15. 03. 2019