Menu
Další setkání genderově nevyvážené partičky online borců

Další setkání genderově nevyvážené partičky online borců

1 minuta čtení

Tady fotka ze včerejšího setkání naší testosteronové partičky „online borci“. Ani nevím, kolikáté to bylo setkání téhle genderově absolutně nevyvážené party. Tipnul bych něco mezi 6 a 50. 🙂

Sešli jsme se opět v supr kanclech společnosti Inveo na pozvání majitele Inveo a výborného hostitele Michala Menšíka. Pár minut před focením jsem odfrčel, tak na fotce chybím.

Tohle setkání pravidelně organizuje Ivo Prax. Občas u toho brblá, protože co si budeme povídat, je to dost řehole domluvit sraz 35 chlapů, co všichni jsou furt extrémně busy. 🤓

Je to skvělé potkat se s chlapy, se kterými se znám spoustu let. S některými se potkávám celých 10 let, co jsem v online bizu a třeba jsme i spolu pracovali na nějakém projektu.

Velký prostor je také pro oblíbenou drbárnu. Kdo říká, že drby sbírají jen ženy, tak by měl někdy dorazit sem za námi. 🙈 Spousta zajímavých diskuzích o trendech, novinkách v oboru, společných známých, konkurenci. Moc fajn večer.

Příští setkání jsem zmínil, že zkusím zařídit v Tipli na patře s terasou a výhledem do ulice Na Poříčí. To by taky mohlo mít úspěch. Pokud byste měli zájem někdo taky dorazit a zatím nemáte pozvání, klidně mi napište. Na akci chodí majitelé online firem nebo lidi z top managementu online firem.

Poslední aktualizace: 27. 09. 2018