Menu
Věrnostní program DECATHLON – co nabízí a za jakých podmínek?

Věrnostní program DECATHLON – co nabízí a za jakých podmínek?

2 minuty čtení

Věrnostní program má v současnosti téměř každý obchod. Jedná se o marketingový nástroj, jak přilákat nové a odměnit stávající zákazníky. Využívá ho také DECATHLON, prodejce sportovního oblečení, vybavení a obuvi. Nakupujícím nabízí zákaznickou kartu, díky které dochází ke sbírání bodů a jejich následné směně za věrnostní šek. Jaké jsou konkrétní podmínky věrnostního programu DECATHLON?

K získání věrnostní karty DECATHLON je zapotřebí nejprve vyplnění formuláře. Tak lze učinit dvěma způsoby, a to následovně:

  • vyplněním elektronického formuláře přímo v prodejně u pultu My Card, kde se rovnou vytiskne definitivní zákaznická karta DECATHLON (prodejny DECATHLON se nacházejí téměř ve všech krajských městech, mimo jiné v Praze, Brně, Ostravě nebo Olomouci),
  • vyplněním elektronického formuláře na webových stránkách DECATHLON, odkud si zákazník nejprve vytiskne provizorní kartičku a až při další návštěvě prodejny si prostřednictvím pultu My Card vytiskne definitivní zákaznickou kartu DECATHLON.

Obě varianty zákaznické karty, definitivní i dočasná, jsou však ihned platné a aktivní. Karty jsou zájemcům vydávány zdarma.

Vyplnění registračního formuláře zabere pouhých několik minut. Zadává se do něj pouze pár základních informací:

Registrační formulář do věrnostního programu Decathlon vyžaduje standardní informace - jméno, příjmení, bydliště a kontakty.

Registrační formulář do věrnostního programu Decathlon vyžaduje standardní informace – jméno, příjmení, bydliště a kontakty.

Nutno zmínit, že velmi podobný postup při registraci využívá také věrnostní program SPORTISIMO – také v tomto případě se lze registrovat na kamenných pobočkách nebo přes internet.

U věrnostního programu INTERSPORT pak k registraci dochází pouze prostřednictvím formuláře, který je k dispozici v prodejnách INTERSPORT.

Sbírání bodů do věrnostního programu Decathlon

Aby mohl držitel karty sbírat body, musí zákaznickou kartu předložit při každém nákupu nebo zadat číslo karty při nákupu na e-shopu DECATHLON.

Podle výše platby se na konto každého zákazníka připočítávají body. Za každých 10 korun se připočítává 1 věrnostní bod, přičemž při nasbírání 600 bodů dostává zákazník věrnostní kupón v hodnotě 100 Kč

Věrnostní šeky platí na veškeré zboží značky DECATHLON, a to po dobu 3 měsíců od jejich vydání. Informaci o počtu nasbíraných bodů nalezne držitel věrnostní karty vždy na svém zákaznickém účtu

TIP: Sbírání bodů je u většiny věrnostních programů standardem Není tomu tak ale například u klientského programu SAZKA Klub. Ten má od ostatních poněkud odlišná pravidla a svým členům nabízí speciální zvýhodnění.

Další výhody věrnostního programu

Kromě výše zmíněných šeků na nákup zboží z prodejen DECATHLON patří mezi další výhody věrnostní karty DECATHLON, jež jsou prezentovány na webových stránkách, také následující nadstandardní služby:

  • 90 dní na vrácení a výměnu zboží,
  • účtenky uložené na kartě,
  • garanční prohlídka kol B’TWIN do 6 měsíců od zakoupení zdarma,
  • testování vybraných produktů po dobu až 3 dnů.

Zda jsou ovšem prezentované výhody skutečně nadstandardní, není zcela jisté. Možnost vrácení zboží nebo jeho výměnu po dobu až 90 dní nabízí DECATHLON všem zákazníkům. Tedy i těm, kteří zákaznickou kartu DECATHLON vůbec nemají.

Poslední aktualizace: 12. 02. 2019