Menu
Spustili jsme školení Digitální recruitment pro firmy

Spustili jsme školení Digitální recruitment pro firmy

2 minuty čtení

Pořádáme s Matějem Matolínem z oblíbeného webu o recruitmentu lovec-hlav.cz druhým rokem praktická školení DigitalniHR.cz. Školení jsou zaměřená na nejnovější trendy v recruitmentu, HR, různé praktické vychytávky a fígle pro každodenní práci.

Ozývají se nám také firmy se zájmem o privátní školení pro jejich HR tým přímo ve firmě.

Rozhodli jsme se vyhovět zájmu firem. Připravili jsme řešení pro firemní školení >>

V případě firemního školení dorazíme s Matějem do firmy a věnujeme se specifickým potřebám a cílům jejího HR týmu během celého dne.

Školení probíhá formou workshopu s hromadou praktických úkolů a cvičení. Po celý den se používá pracovní sešit, který je připravený na míru každé firmy, pro kterou školení připravíme.

Výstupem školení je seznam konkrétních věcí, se kterými každý účastník odchází po skončení školení. To umožní přetavit získané poznatky a zkušenosti do praxe.

Z kapacitních důvodů je počet termínů školení pro firmy omezený. V první půlce roku jsme zvládli 3 termíny pro veřejná školení DigitálníHR a 3 termíny školení pro firmy.

V letošním roce bychom ještě rádi zvládli 3+3 termíny školení Digitálního recruitmentu:

  • 3x veřejné školení – tam bychom rádi potvrdili přesné termíny na přelomu srpna a září
  • 3x školení ve firmách – tam nás v případě zájmu můžete kontaktovat již dnes >>

Tady je momentka ze školení DigitalniHR.cz pro firmy. Fotka zachycuje, jak ladíme podklady pro odpolední blok na základě dopoledních diskuzí a tréninku s účastníky školení. 📈📊

Každé školení obsahuje plnou porci novinek a trendů v recruitmentu a HR. 🔥🔥 Pořád dokola aktualizujeme podklady, jak se v oboru objevuje neustále něco nového. 👨‍💻👨‍🏫

Školení upravíme na míru vaší firmy a dojedeme za vámi

Velkou výhodou školení pro firmy je, že školení se přizpůsobí specifickým požadavkům firmy. Před každým školením s klientem konzultujeme cíle firmy i konkretní cíle z pohledu rectuitingu, školení uravíme na míru firmy a dle specifik oboru a nabíraných pozic. Klienti také oceňují, že přijedeme za nimi – to ušetří dost času lidí v týmu.

Maximální kapacita školení je 25 osob, to umožňuje zapojit i větší HR týmy a také například zapojení kolegů z marketingu nebo vedení společnosti.

Pokud zvažujete školení digitálního recruitmentu pro vaší firmu nebo máte jakékoliv dotazy, tady na stránce najdete více informací a kontakty na nás.

Budeme se těšit na setkání.

Poslední aktualizace: 04. 06. 2018

Našli jste chybu?

[recaptcha]