Menu
Dm active beauty – jaké výhody přináší zákazníkům drogerie?

Dm active beauty – jaké výhody přináší zákazníkům drogerie?

3 minuty čtení

Dm drogerie přichází se změnou svého věrnostního programu active beauty. Veškeré výhody programu zůstávají, jen je třeba si vyzvednout novou zákaznickou kartu. Jak věrnostní program funguje a na jaké odměny se jeho členové mohou těšit?

Zákaznický program dm drogerie active beauty se vztahuje na nákup kosmetiky, potravin, produktů do domácnosti i potřeby pro nejmenší. Stačí si zařídit novou active beauty kartu a začít sbírat body za útratu v dm drogerii.

TIP: Výhodný program svým zákazníkům nabízí také síť drogerií Rossmann nebo Teta. Věrnostní program Rossmánek je určen pro nákup různých potřeb pro děti do tří let. Podobný dětský program s názvem Brouček nabízí Teta drogerie v rámci svého věrnostního programu Teta Klub. Drogerii a kosmetiku lze nakoupit také v on-line lékárně Pilulka, která nabízí výhody pro členy svého Klubu Pilulka, nebo v síti lékáren Dr. Max, kde je věrnostní program pojmenován Karta Výhod Dr. Maxe.

Dm drogerie – zákaznická karta

Jak získat novou dm zákaznickou kartu? Možnosti jsou dvě. První z nich je online registrace na webu dm.cz. Zákaznická karta v tomto případě dorazí na uvedenou adresu během dvou až čtyř týdnů.

Pro ty, kteří nechtějí tak dlouho čekat, je tu možnost zajít provést registraci do dm drogerie, kde bude po vyplnění přihlašovacího formuláře věrnostní karta k dispozici ihned.

Dm karta v mobilním telefonu

Zákaznickou kartu lze mít stále při sobě také v chytrém telefonu. Aplikace dm Česká republika je ke stažení v App Store i Google Play. Je možné v ní dále najít například aktuální novinky, active beauty magazín, otevírací dobu každé prodejny nebo aktuální journal, který je obdobou letáku dm drogerie.

Jak kartu nahrát do aplikace dm drogerie? Aktivace karty je snadná. V sekci Moje karty stačí zadat číslo nové zákaznické karty a hned začít sbírat body za nákupy pomocí mobilního telefonu.

Dm drogerie nabízí také možnost zařídit si doplňkovou kartu pro rodinné příslušníky a díky tomu sbírat body ještě rychleji.

Leták dm drogerie je dostupný v mobilní aplikaci nebo nebo na webu journal.dm-drogeriemarkt.cz.
Leták dm drogerie je dostupný v mobilní aplikaci nebo nebo na webu journal.dm-drogeriemarkt.cz.

Registrace active beauty karty

Pokud si člen programu active beauty svou kartu zaregistruje online, získá možnost uplatňovat takzvané eKupony, s nimiž nasbírá ještě více bodů za nákupy v dm drogerii. Registrace se provádí na webu dm.cz v sekci eKupony.

Zákaznický program dm drogerie – přihlášení

Po online registraci active beauty karty mají zákazníci kromě přístupu k eKuponům zároveň možnost sledovat aktuální stav svého bodového konta. K přihlášení je třeba znát číslo active beauty karty, které je uvedené na její zadní straně, a PIN k nové kartě.

Jak dm active beauty funguje?

Zákazník, který se stane členem programu, sbírá body na svou dm zákaznickou kartu. Za každých utracených 25 Kč získá 1 bod. Po dosažení hranice 200 bodů se na kartu automaticky nahraje sleva na nákup.

Výši slevy za určitý počet bodů je možné vidět v tabulce níže.

Počet nasbíraných bodůSleva
200 – 29950 Kč
300 – 39975 Kč
400 – 499100 Kč
500 – 599125 Kč
600 – 699150 Kč
700 – 799175 Kč
800 – 899200 Kč
900 – 999225 Kč
1 000 a více250 Kč

Zákaznickou kartu lze využívat v každé české dm drogerii. Body na ni budou nahrány po jejím předložení u pokladny.

Body se však nepřipisují za nákup dárkových karet a počáteční kojenecké mléčné výživy.

Platnost bodů je 36 měsíců, poté budou z konta automaticky smazány. Každý člen programu bude před jejich vymazáním informován, aby měl dostatek času v některé z prodejen dm body uplatnit.

Dm drogerie – e-shop

V e-shopu dm drogerie lze vybírat ze stejné nabídky výrobků jako v kamenných prodejnách dm. V dm drogerii online však není možné body sbírat ani uplatňovat.

Dm active beauty zákaznická karta je tedy určena pouze na nákupy v kamenných prodejnách dm.

Poslední aktualizace: 29. 01. 2019