Menu
Jak se vydařila druhá akce nového projektu Hospitality HR club?

Jak se vydařila druhá akce nového projektu Hospitality HR club?

1 minuta čtení

Naše HR večery už jsou poměrně dobře známé v oboru. Jsou to vydařené akce pořádané týmem VímVíc.cz. Můj parťák Ivo Prax k tomu nedávno připravoval řečníky na další projekt. Ten má fancy název – Hospitality HR club! Ivo se svým týmem VímVíc.cz jsou spolupořadateli akce. Organizátorkou sektávání je Jana Kohlíčková, HR Manažerka v Botanigue hotel Prague.

Projekt vznikl s cílem setkávání lidí z HR, vzdělávání v HR oboru a vyměňování zkušeností. Tak je na světě takový neformální klub, který se sešel již podruhé v hotelu Diplomat v Praze, tak se z toho stala akce na solidní úrovni. Účastníky potěšily nádherné prostory a fantastické degustační menu, v němž nechyběly třeba rozmanité mořské plody.

Jedním z přednášejících byl Matěj Matolín, s kterým pořádáme již několik let školení Digitální HR. Pro účastníky si připravil přednášku na téma Jak na efektivní onboarding, což bylo mimochodem i téma posledního HR večera. Jedná se o velmi aktuální a zajímavé téma.

Po první přednášce následoval networking, během kterého měli účastníci možnost lépe se mezi sebou poznat, vyměnit si kontakty, zkušenosti a dojmy z přednášky.

Následně se svou přednáškou Vojtěch Kořen ze společnosti Trexima poskytl netradiční pohled na zaměstnanecké benefity. Věděli jste, že většina benefitů, do níž firmy investují nejvíce finančních prostředků, ani nejsou zaměstnanci vnímané jako benefity?

Celkově se akce velmi povedla a už se nemůžu dočkat na další, tentokrát předvánoční Hospitality HR club.

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019