Menu
Duben bývá podle statistik výborný měsíc pro kryptoměny. Možná tak oceníte nový termín Kryptoškolení

Duben bývá podle statistik výborný měsíc pro kryptoměny. Možná tak oceníte nový termín Kryptoškolení

1 minuta čtení

Máme výbornou zpětnou vazbu na první dvě Kryptoškolení s Dominikem Stroukalem, který je jedním z největších odborníků na kryptoměny u nás a také autorem první knihy o Bitcoinu v ČR.

Tady je výběr hodnocení Kryptoškolení, jak jsme jej obdrželi po skončení školení od účastníků. Některé připomínky byly hodně přínosné. Mile překvapilo, že jsme nezaznamenali žádnou negativní zpětnou vazbu.

„Školení pro mě bylo velmi zajímavé nejen svým svým obsahem, ale také díky možnosti setkat se s Dominikem Stroukalem i dalšími lidmi, kteří se o kryptoměny zajímají.“

„Oceňuji networking, který probíhal během dvou přestávek i pauzy na oběd. Všichni jsme si mezi sebou vyměňovali zkušenosti, což bylo super.“

„Díky tomu, že se školení zúčasnili lidi z různých oboru a s různými znalostmi, mělo hodnotu dozvědět se informace o kryptoměnách z oblastí, kde se běžně nepohybuji.“

Každý feedback má pro nás velkou hodnotu. Pomáhá dále vylepšovat školení podle aktuálních otázek, které mají účastníci k rychle se měnícímu trhu kryptoměn. Pro úplnost, článek o průběhu minulého Kryptoškolení uvádím zde.

Dominik Stroukal v Show Jana Krause mluvil o výhodách kryptoměn (více zde)

Původní dva termíny byly vyprodané. Pro zvýšený zájem jsme původní plán termínů rozšířili o jeden dodatečný termín Kryptoškolení.

Ještě proběhne jedno Kryptoškolení teď koncem dubna, konkrétně 26.4.2018 v Praze.

Můžete si své místo na Kryptoškolení rezerovovat zde >>

Máme za sebou březen, ten bývá dle statistik jedním z nejhorších měsíců pro kryptoměny. Naopak duben, kdy Američani ze sebe v půlce měsíce konečně setřesou stres z placení daní, bývá jedním z nejlepších měsíců pro kryptoměny.

Formát Kryptoškolení dává dost prostoru k dotazům účastníků přímo na Dominika, který patří do skupiny vůbec prvních lidí u nás, kteří identifikovali obrovský potenciál kryptoměn a velkou příležitost, kterou nabízí.

Pokud účastníkům zůstane cokoli nejasné, mohou se Dominika ptát na konkrétní věci přímo v průběhu školení, o pauzách, u piva (kam se jde po skončení akce) a nebo je k dispozici i pro zpětné zkontaktování.

Další termín Kryptoškolení je 26.4.2018 a v případě zájmu si můžete rezervovat místo zde.

Doporučuji s rezervací moc neotálet, místa bývají brzy vyprodaná.

Poslední aktualizace: 16. 04. 2018