Menu
Jeden z nejlepších obchodů s botami Eobuv nově nabízí 5 % cashback přes Tipli

Jeden z nejlepších obchodů s botami Eobuv nově nabízí 5 % cashback přes Tipli

1 minuta čtení

Nedávno Tipli oslavilo 15 měsíců na trhu. Máme kolem tisícovky partnerských obchodů. Každý den pracujeme na nových obchodech a nepolevujeme. Ostatně to je jedním z důvodů, proč hledáme obchodního ředitele (a zatím docela úspěšně, ťuk ťuk ťuk 👱‍♂️).

Daří se nám přes Tipli vracet peníze z nákupů ve stále větším množstvím obchodů.

Mezi novými obchody na Tipli je můj oblíbený obchod Eobuv.cz. Na tomto eshopu prodávají všechny typy bot – dámské, pánské i dětské. Populární je eshop Eobuv například pro nákup tenisek, kterých jsem si tam několik koupil. Mají v nabídce velké množství bot a tenisek.

Při nákupu na Eobuv přes Tipli získáte cashback odměnu 5 % z nákupu po celý duben. To je opravdu výhodná nabídka, protože cashback získáte nad rámec všech supr akcí na Eobuv.

Využít můžete také kupóny na slevu 250 Kč při prvním nákupu nebo na dopravu zdarma, které platí až do konce roku.

Na Eobuv nakupuji rád. Loni jsem si během jednoho nákupu objednal 10 párů bot.

Z nákupu 10 párů bot jsem si nechal jen asi polovinu. Polovinu bot jsem snadno a zdarma vrátil. Dokonce mi eshop Eobuv proplatil poštovné při vrácení bot. Doručení bylo taky zdarma.

Tenhle způsob nákupu mi ušetřil hromadu času – na pár kliků objednávka a velká krabice s botami za pár dní doma. Pěkně v pohodlí domova jsem vybral vhodné boty a zbytek poslal zpět. Po pár dnech dokončeno vyrovnání ohledně peněz. Ideální svět. 🤩

Od teď budou nákupy na Eobuv ještě lepší, když je za nákupy ještě solidní cashback. Asi bych neměl nákupy odkládat a brzy objednat boty na novou sezónu.

Jo a abych nezapomněl. Připomínám, že stále běží naše milionová soutěž, ve které rozdáváme každý všední den jeden tablet! Stačí nakoupit v libovolném internetovém obchodě a zaregistrovat číslo objednávky. Pak už jen zkontrolujete, zda jste měli štěstí a vyhráli tablet!

Poslední aktualizace: 11. 04. 2018