Menu
Přednáška o fuckupech při růstu největšího cashback portálu střední a východní Evropy

Přednáška o fuckupech při růstu největšího cashback portálu střední a východní Evropy

2 minuty čtení

V říjnu slavíme 3. narozeniny cashback portálu TIPLI. Při této příležitosti jsem připravil přednášku se shrnutím prvních tří let, se kterou vystoupím na Affiliate konferenci.

V přednášce se úmyslně nezaměřím na úspěchy. Budu se hnípat ve fuckupech při budování portálu TIPLI. A že těch fuckupů pár bylo!

Přednáška nese název:

  • Fuckupy při růstu největšího cashback portálu střední a východní Evropy

TIP: Shrnutí z Affiliate konference, přednášky včetně videa a slidů je zde >>

Jedná se o výběr z toho nejlepšího, nebo vlastně nejhoršího, co se přihodilo TIPLI při budování #1 v cashbacku ve střední a východní Evropě. Zkušenosti, které nás během naší cesty na vrchol stály peníze, vztahy, pověst, zákazníky, klienty a mnoho dalšího.

Znáte to. Když zveřejníme, že po 2 letech jsme s TIPLI ziskový projekt, kterému roste obrat přes 100 % meziročně, vše vypadá krásně. Možná se zdá, že na co sáhneme, to se promění ve zlato. Tak to samozřejmě není. Také náš úspěch je vykoupený výživnými průšvihy, podělávkami, zklamáními a hromadou problémů. Někdy navenek předstíráme, že vše je perfektní, jenže pod povrchem je ukryta kupa přešlapů a trápení.

Do toho všeho máme samozřejmě svůj fanklubík hejterů, kteří nás nešetří na sociálních sítích ani při osobní drbárně. Občas se k nám donesou pěkné hnusíky od různých lidí napříč naším online rybníčkem. Jenže jak se říká:

  • Brands cannot reach its full potential without the heat of haters.

Osobně jsem poznal na legendárních Fuckup Nights při mém vystoupení společně s Petrem Šimůnkem z Forbesu, že fuckupy, česky průšvihy, průsery nebo podělávky, jsou solí života. Chybovat je lidské. Bez pokusů a omylů by nebylo pokroku. Při vystoupení na Fuckup Nights si člověk uvědomí, že je správné podělit se také o to, co se nepovedlo. Je to možná ještě odvážnější než se jen prsit nad tím, co zrovna vyšlo parádně.

Právě o fuckupech při budování TIPLI, jedničky v cashbacku ve střední a východní Evropě, bude moje přednáška na Affiliate konferenci, kterou pořádá největší affiliate síť na tuzemském trhu VIVnetworks a na kterou mě pozvali kolegové z VIVnetworks.

Výběr z toho nejhoršího, co se TIPLI přihodilo za první 3 roky, si můžete poslechnout na 14. Affiliate konferenci v úterý 5. listopadu 2019 v pražském Café Louvre.

Jedná se o jednu z nejprestižnějších affiliate akcí v regionu, na které se opět potkají významní hráči CZ & SK online businessu.

Při rezervaci do 5. října získáte lupeny za zvýhodněnou Early Birds cenu!

Poslední aktualizace: 02. 10. 2019