Menu
Globus Bonus – výhody pro pravidelné zákazníky

Globus Bonus – výhody pro pravidelné zákazníky

3 minuty čtení

Obchodní řetězec Globus svým zákazníkům nabízí věrnostní program Globus Bonus, který se vyplatí v případě pravidelných nákupů. Jeho členové získávají různé benefity jako slevové kupony nebo takzvané peněžní bonusy. Na jakém principu tento program funguje a jak se přihlásit?

Členové věrnostního programu Globus Bonus obdrží zákaznickou kartu, jež umožňuje využívat různé výhody, podobně jako například Penny Karta, bonusová karta Iceland nebo Tesco Clubcard. Mezi výhody členství patří slevy na potraviny, domácí potřeby, krmiva pro zvířata nebo také slevy u partnerů firmy Globus.

Jak Globus Bonus funguje?

Členové věrnostního programu při nákupu předloží kartu Globus Bonus, na kterou se načítá hodnota nákupu. Jednotlivé hodnoty se sčítají a každé tři měsíce je za ně udělován takzvaný řád věrnosti, s nímž se pojí určité benefity.

 • bronzový řád věrnosti získají ti, kteří za dobu tří měsíců utratili méně než 8 tisíc Kč. Jaké výhody s sebou přináší? 6 slevových kuponů, 5% slevu na narozeninový nákup a slevy v e-shopu Vinotéka Globus
 • držitelé stříbrného řádu věrnosti, tedy ti, kteří za uplynulé období utratili od 8 do 16 tisíc Kč, se mohou těšit na 10 slevových kuponů, 5% slevu na narozeninový nákup a další slevy v e-shopu Vinotéka Globus
 • zlatý řád věrnosti je udělován za hodnotu nákupů vyšší než 16 tisíc Kč a přináší výhody jako 16 slevových kuponů, 10% slevu na narozeninový nákup a ještě více slev v e-shopu Vinotéka Globus

Seznam míst, na kterých si lze nechat přičíst hodnotu nákupu na Globus Bonus kartu:

 • hypermarkety Globus
 • nákupní zóna před pokladnami hypermarketů Globus
 • Restaurace Globus
 • čerpací stanice Globus (zde bude načteno 25% z utracené částky)

Výhody věrnostního programu Globus Bonus

Členství ve věrnostním programu Globus Bonus poskytuje – kromě odměn odstupňovaných dle utracené částky –  také další výhody:

 • slevové kupony 4x ročně
 • peněžní bonusy na kartu Globus Bonus za nákup produktů označených symbolem Poctivá odměna
 • stálá 5% sleva ve Fashion Store
 • slevy na dětské zboží
 • slevy na dovoz objemného zboží

Členové programu mají navíc nárok na slevy na čerpacích stanicích Globus. Dalším známým věrnostním programem, který nabízí levnější tankování a další výhody, je například MOL zákaznický program nebo věrnostní program Shell ClubSmart.

Globus Bonus – peněžní bonusy

Další z výhod věrnostního programu jsou takzvané peněžní bonusy. Ty se dají získat za nákup bonusového zboží a poté jimi lze platit další nákupy v prodejnách Globus.

Bonusové zboží je označené zelenou etiketou s nápisem Poctivá odměna. Globus leták s produkty s peněžním bonusem je dostupný na webových stránkách Tipli.cz a zahrnuje jak potraviny a krmiva pro zvířata, tak domácí potřeby. Pro jednotlivá města se však nabídka liší, je proto potřeba si při vstupu do katalogu bonusového zboží vybrat konkrétní pobočku.

Ukázka nabídky bonusového zboží pobočky Globus Olomouc

Ukázka nabídky bonusového zboží pobočky Globus Brno.

Na obrázcích lze vidět malou ukázku z letáků Globus bonusového zboží. Nabídka prodejny Globus Brno se mírně liší od nabídky pobočky Globus Olomouc.

Ukázka nabídky bonusového zboží pobočky Globus Olomouc

Ukázka nabídky bonusového zboží pobočky Globus Olomouc.

Peněžní bonus bude na zákaznickou kartu načten po jejím předložení při placení nákupu. Pokud si zákazník přeje bonusy naopak uplatnit, u pokladny předloží kartu Globus Bonus a sdělí, kolik jich má být odečteno na zaplacení nákupu.

Počet nasbíraných bonusů je možné zjistit v sekci Můj účet na webu Globusbonus.cz, na terminálu Globus Bonus, ale také na každé účtence (pokud byla při placení předložena Globus Bonus karta).

Platnost peněžních bonusů je 12 měsíců, po uplynutí této doby propadnou.

Peněžní bonusy se dají získat i použít na těchto místech:

 • v hypermarketech Globus
 • v nákupní zóně před pokladnami hypermarketů Globus (tzn. v pekařství, řeznictví, hodinářství a klenotech)

Věrnostní program Globus Bonus – registrace

Jak se zaregistrovat do programu Globus Bonus? Registraci je nejsnazší provést prostřednictvím online registračního formuláře na webu Globusbonus.cz.

Formulář je však možné vyplnit i osobně v některém z Hypermarketů Globus.

Poslední aktualizace: 01. 12. 2018