Menu
Hesla k více než 2 miliónům wifi sítím ZDARMA

Hesla k více než 2 miliónům wifi sítím ZDARMA

1 minuta čtení

Objevil jsem na dovolené pro mě novou aplikaci Wifi Map. Taková ta aplikace, kdy si řeknete: „Sakra, proč jsem ji neznal dříve.“ Hesla k wifi už nebudou problém.

Wifi Map nabízí hesla k více než 2 miliónům wifi sítím a v základní verzi je zdarma. Otestováno v ČR a v Řecku, nabídka přístupových údajů k wifi sítím je opravdu solidní – wifi sítě na úřadech, v restauracích, kavárnách, hotelích a dalších veřejně dostupných místech.

Můj tip:
Ročně při cestování ušetřím několik tisíc korun u rezervací ubytování přes Booking a u nákupů oblečení, když začínám nákup přes cashback portál Tipli.cz – získávám 2-6 % zpět z ceny nákupů.

Zkuste stáhnout Wifi Map a podívat se na místa ve svém okolí, možná vás to překvapí.

wifimap-praha-andel Ukázka dostupných veřejných wi-fi sítí v Praze v okolí OC Nový Smíchov

Hesla offline?

V placené verzi za 4,99 USD nabízí Wifi Map všechny tyto údaje také offline – tj. k přihlašovacím údajům se dostanete i bez připojení k internetu.

Pro mě osobně offline přístup není velký benefit, protože v tuzemsku mám samozřejmě data zapnutá a v zahraničí využívám nejlepší datovou SIMku pro EU, přes kterou platím 1 EUR za 100 MB (to je často sazba pro lokální uživatele).

Největším přínosem Wifi Map je pro mě možnost ušetřit přes wifi data v ČR a zahraničí. S rozšiřováním videa, obrázků a grafiky narostla datová náročnost při používání internetu. Přes mobil dokážu měsíčně prosurfovat přes 5 GB dat měsíčně, přes notebook stovky MB za pár hodin.

wifimap-travel

Jako alternativu jsem našel lokální appku Wifič, která ale působí hodně zaspamovaná reklamou a také použitelnost je řádově jinde.

Používáte veřejné wifi sítě? Jak získáváte hesla a jak se vám líbí appka Wifi Map?

Poslední aktualizace: 24. 08. 2015