Menu
Hledáme Key Account Managera pro VímVíc.cz

Hledáme Key Account Managera pro VímVíc.cz

2 minuty čtení

Loňský rok byl pro VímVíc.cz plný úspěchů. Dařilo se nám růst počet nových klientů i obrat. Firma se rozrůstá a rozšiřujeme i náš tým. Momentálně hledáme několik pozic na plný i zkrácený úvazek.

Pro ty, kteří o VímVíc.cz ještě neslyšeli, jedná se o kariérní portál, který pomáhá uchazečům o zaměstnání najít toho správného zaměstnavatele a firmám získat hodnotnou zpětnou vazbu od svých zaměstnanců.

Jednou z pozic, která je pro nás velmi důležitá a hledáme novou posilu do týmu, tak je pozice Key Account Managera. Konkrétně Key Account Manager je v našem týmu jedna z nejdůležitějších pozic a proto mu v jeho činnosti poskytujeme tu největší možnou podporu. K dispozici mu přidělíme vlastní kancelář v centru Prahy, předem připravené kontakty, školení a konzultace od profesionálů.

VímVíc.cz tvoří tým plný mladých a energických lidí, kteří znají cíle a vizi firmy. Snažíme se rozvíjet ve firmě inovativní myšlení a máme zdravý tah na branku. Tým je srdcem celé naší firmy a proto hledáme týmového hráče, který je loajální k ostatním kolegům i celé firmě.

Převládá u nás přátelská a pozitivní atmosféra. Kdo by chtěl pracovat ve stresu nebo pod nesmyslnými termíny a KPIs? Naši kolegové mají dostatek prostoru k dosažení výsledků i osobnímu růstu. Podporujeme samostatnou proaktivní práci, není nutné ztrácet čas konzultacemi každého kroku se svými nadřízenými.

👍🏼 Náplň práce

Náplní práce je kontaktování firem na základě připravených kontaktů a následná telefonická či osobní setkání s potencionálními klienty a péče o stávající klienty. Aktivní vyhledávání nových příležitostí je spíše výjimečné. Analyzovat potřeby firem a konzultovat je s dalšími členy týmu. Na základě zpětné vazby od klientů navrhovat vylepšení produktovému týmu.

👍🏼 Požadujeme

 • podmínkou je prokazatelná zkušenost s obchodem v B2B segmentu
 • týmového ducha
 • cit pro rozpoznání příležitosti a tah na branku
 • zkušenosti v telefonické komunikaci s klienty
 • schopnost argumentovat a nadchnout lidi

👍🏼 Nabízíme

 • fixní a motivační mzdu
 • práce na plný úvazek, možnost výběru mezi HPP a ŽL
 • dlouhodobou a stabilní spolupráci v rostoucí společnosti
 • práci v energickém týmu plném mladých a kreativních lidí
 • příjemnou firemní kulturu v moderním prostředí v centru Prahy
 • dlouhodobý osobní růst díky pravidelným školením

Nejdůležitější pro nás je, aby kolegy jejich práce bavila. Jestli se ti líbí cíle VímVíc.cz, máš pocit, že zapadáš do uvedených požadavků, tak neváhej napsat. Kdyby tě zajímalo něco, co jsme nezmínili, rozhodně mi taky napiš.

V případě zájmu stačí napsat na michal@hardyn.cz. Budeme se těšit!

Poslední aktualizace: 31. 01. 2018