Menu
Hledáme do týmu: Backend vývojář/ka (lze externě, 1 projekt)

Hledáme do týmu: Backend vývojář/ka (lze externě, 1 projekt)

Poslední aktualizace: 10. 01. 2018

3 minuty čtení

Hledáme backend vývojáře/ku pro dlouhodobou práci na rozvoji jednoho konkrétního projektu – tj. práce s jedním project managerem a jedním CTO. Budeš pracovat na vývoji nové funkcionality a její následné údržbě (pracuješ z velké části s vlastním kódem).

Měl/a bys ovládat PHP, Nette a Doctrine.

1, Určitě tě zajímá také tým – máme rádi jednoduchá řešení, štíhlé přístupy k práci. Tým je složený hlavně z mladých lidí – ve vývoji i v managementu. Věkový průměr kolem 28 let.

Nemáme ve firmě ego maniaky, kteří tě nutí pracovat ve stresu do noci podle nesmyslných termínů, protože si potřebují něco dokazovat. Jde o samostatnou prací, není nutné zapojení dalších lidí a zbytečné diskuze a meetingy.

O pohodovém přístupu svědčí i nulová fluktuace v našem vývojovém týmu. Napiš a můžeme ti poslat reference našich vývojářů, domluvíme ti 1:1 setkání s našim vývojářem nebo Skype.

2, Trochu k práci – naši vývojáři preferují práci z domova a mají trvalý homeoffice. Komunikace probíhá přes Slack (samostatný pro vývojový tým), Skype a projektové nástroje. Pokud chceš chodit do kanceláře, naše kanceláře máme přímo v centru Prahy v Černé labuti – kousek na metro Florenc a nám. Republiky, pár minut na vlak na Hlavák nebo bus Florenc.

3, K projektu – pomáhá lidem získávat peníze zpět z nákupů na internetu. Není to žádná věda – získáme od obchodů provizi za přivedeného zákazníka a větší část provize obdrží naši zákazníci, kteří si ji snadno vyplatí na svůj bankovní účet. Princip je takhle jednoduchý.

Denně pracujeme na vylepšení produktu, lepší použitelnosti a analytice a marketingových kampaních. Na prvním místě je spokojený uživatel a spokojený tým.

A pokud chceš znát aktuální čísla a směřování – s projektem Tipli působíme v ČR, SR a PL. Po 15 měsících máme přes 300.000 zákazníků. Letos spustíme RO a chceme brzy “zapíchnout” vlaječku v dalších 2-3 státech.

Plus – tým má za sebou několik úspěšných online projektů (ePojisteni, SlevyDnes.cz, VimVic.cz). Šéfem je Michal Hardyn, můžeš si ho “vygooglit“. Za zády máme investiční skupinu KOOPEO Ventures, pomáhá s řízením financí a do vývoje a vedení nám nemluví.

A na závěr to důležité! Máme práci, která nás baví a hledáme někoho, kdo to chce mít stejně. Pracujeme s dobrými lidmi, na zajímavých projektech, soustředíme se na výsledky a pořád se učíme nové věci. Pokud hledáš něco jiného, tak ani neodpovídej na tuhle nabídku. 🙂

👍🏼 Nabízíme

 • dlouhodobou spolupráci ve věříme správně nastaveném týmu
 • práci co dává smysl – dokončování projektů, rychlé nasazování, včasné odhalování provozních problémů – žádná frustrace z věcí, co nejdou dokončit, protože jsou stále nové featury
 • práci s novými moderními postupy a technologiemi – můžeš se zeptat přímo našeho CTO
 • komunikace přes Slack, Skype a projektové nástroje – vše speciálně pro vývojový tým
 • teambuildingové aktivity (nepovinné :)) – večírky, obědy/snídaně nebo třeba lasergame
 • úvazek na míru – 96-160 hod./měsíc (práce na HPP/ŽL)

👍🏼 Požadujeme

 • velmi dobrou znalost PHP / MySQL
 • velmi dobrou znalost Nette a Doctrine 2
 • zkušenosti s Git
 • znalost anglického jazyka na úrovni čtení technické dokumentace
 • proaktivní přístup a motivace k řešení problémů, plnění úkolů v termínu

👍🏼 Náplň práce

Denně vývoj backendu v PHP s využitím Nette a Doctrine 2 frameworku. Potkáš se s Gitem, který je neodmyslitelnou součástí našeho vývoje. Pokud nebudeš chtít, tak nemusíš kódovat – šablony a styly zajistí kodéři. Budeš komunikovat v úzkém týmu lidí pomocí firemních komunikačních kanálů a projektových nástrojů.

V případě zájmu stačí napsat na michal(z)hardyn(t)cz. Budeme se těšit. 🙋‍♂️👍🏼

Našli jste chybu?