Hodnocení zaměstnavatelů od VímVíc.cz zaujalo Rozhlas a Novinky.cz

Méně než minuta čtení

Nové řešení hodnocení zaměstnavatelů na VímVíc.cz zaujalo. Objevilo se teď několik velmi zajímavých výstupů v médiích.

Včera jsem byl jako host večerního Radiožurnálu. Hodinu jsme se v řadě vstupů bavili o naší ambici pomoci lidem najít přes VímVíc.cz dobrého zaměstnavatele a práci, která je bude bavit. Hodně jsme mluvili také o trendech na pracovním trhu. Řeč se točila také kolem sociálních sítí.

Studio Českého rozhlasu

Obsáhlý článek o hodnocení zaměstnavatelů se objevil na zpravodajském serveru Novinky.cz. V článku se dozvíte, jaké chyby firmy dělají a jak by firmy měly s hodnoceními pracovat.

Prostor naše hodnocení zaměstnavatelů získalo také v deníku Metro, který patří mezi nejčtenější noviny na tuzemském trhu. Zde ukázka článku v tištěném deníku Metro.

  • blaznivy_ajtak

    No ona je otázka, jestli se dá firma takhle hodnotit. Moje zkušenost je taková, že situace ve firmě se kolikrát i diametrálně liší oddělení od oddělení, šéf od šéfa. Třeba ve společnosti kde dělám (korporát) se na některých oddělení nezastaví a ještě dělají přesčasy, a na jiných oddělení chodí do práce v 10:00 odchází v 16:00 a ještě si berou 2 dny home office. Takže hodnotit společnost jako celek mi přijde neobjektivní…Site Footer