Menu
Tady na akci IDC CIO Summit brzy vystoupím

Tady na akci IDC CIO Summit brzy vystoupím

1 minuta čtení

Již 26. dubna proběhne v České národní bance konference IDC CIO Summit. Můžu s potěšením oznámit, že budu její součástí jako jeden z vystupujících. Akce je jen pro zvané. Mohou se jí zúčastnit pouze vybraní CIO a CEO. Je pro mě velkou ctí být vystupujícím na takové akci.

Hlavním tématem letošní konference bude strategie digitální transformace, zlepšení efektivity a automatizace. Především téma digitální transformace je mi velmi blízké. Mých 10 let v českém digitálu a e-commerce mě řadí mezi tuzemské digitální dědky. 👴🏻 Poměrně dost jsem toho zažil.

Po boku takových skvělých osobností vystoupím s velkou pokorou

Žijeme v obrovsky zajímavé době. Současné technologie způsobují řadu změn – od změn v komunikaci díky internetu a sociálním sítím až po změny v dopravě díky autonomním autům, sdílené ekonomice a službám typu Uber (sdílené taxíky), Rekola a Ofo (sdílená kola v městech).

Vše nasvědčuje tomu, že jako důsledek těchto změn se v následujících 10 letech výrazně promění pořadí v globálním žebříčku největších firem. Pro některé firmy současné změny na trhu způsobují jakousi propast mezi setrváním na trhu a svým postupným zánikem.

Na konfrenci IDC CIO Summit dorazí členové vedení předních tuzemských leaderů. Budu se nacházet ve společnosti lidí z vedení firem, jako je např. T-Mobile, Raiffeisenbank nebo Modrá pyramida. Naši firmu Tipli se budu snažit reprezentovat jak nejlépe umím. Děkuji za pozvání!

Zde pro úplnost fotky z loňského setkání IDC CIO Summitu:

Poslední aktualizace: 10. 04. 2018