Menu
Jak budovat osobní brand přes sociální média?

Jak budovat osobní brand přes sociální média?

1 minuta čtení

Sociální média jsou obrovské téma. Lidé na nich tráví mnoho hodin denně. Jen se podívejte kolem sebe, kolik lidí má mobil v ruce a prohlíží si nějakou sociální síť. Tyto média ovšem nabízí možnost budování osobního brandu, a to snad úplně pro každého.

Vývoj jde dopředu

Dnes už se nemusíte snažit upoutat na sebe pozornost složitým navazováním kontaktů s novináři, vystupováním před veřejností či jiným způsobem zviditelnění se. Dnes už je to mnohem jednodušší – stačí využít sociální média. Problém je ale v tom, že je může pro stejný účel využít každý, a tak mezi mnoha ostatními můžete snadno zapadnout.

Jak nechat svůj osobní brand vyniknout na sociálních sítích?

  • Vytvořte si zajímavý příběh – na nich totiž sociální sítě staví.
  • Jděte víc do hloubky a odhalujte své soukromí (v rámci mezí) – já zveřejňuji třeba fotky z dovolené. Jen si vybavte YouTubery. Není těžké stát se YouTuberem, jen je potřeba překonat počáteční ostych a smířit se s tím, že budete muset dávat nahlédnout do své každodenní reality každému, ať už dělají cokoli.
  • Publikujte hodně obsahu. A vytrvejte.

Pokud byste se chtěli o budování osobního brandu dozvědět víc, pusťte si 23. epizodu #HardynShow (zde). Nezapomeňte také sledovat YT kanál Michal Hardyn, aby vám už žádné mé rady neutekly.

Poslední aktualizace: 02. 02. 2016

Našli jste chybu?

[recaptcha]