Menu
Jak šetřím s Tipli

Jak šetřím s Tipli

1 minuta čtení

Nakupování na internetu patří do té kategorie věcí, které člověk nepotřebuje, dokud si na ně nezvykne. Ať už se jedná o zabookování hotelu na víkendový relax nebo třeba dětské věcičky pro mého prcka. Ne, že bych byl přehnaně pohodlný člověk, spíše bych řekl, že si velmi vážím svého času a rád jej trávím užitečně. A když vím, že pár kliknutími se dostanu přesně k tomu, co chci, nevidím už důvod, proč se prodírat davy v obchodech.

Ještě nedávno se zdálo, že online nakupování už nelze ničím vylepšit. Pak se v tuzemsku objevil cashback portál a popostrčil české zákazníky k novému způsobu nakupování po internetu – takovému, který každou chvilku zpříjemní den tím, že na speciálním účtu zacinká pár korun zpět jako odměna z nákupu v nějakém e-shopu. A přesně to je i případ cashback portálu Tipli.

Kde mi Tipli šetří peníze

Rád trávím víkendy mimo Prahu, ať už třeba v Beskydech, Brně nebo za hranicemi v Rakousku a Anglii. Pro bookování hotelů používám booking.com. Když nakupuji zboží a chci pořídit něco, co na našem trhu nenajdu, šetřím s Tipli nakupováním na AliExpress.

Pro oblečení zase často požívám Zoot nebo Answear. A pro drobné nákupy volím české e-shopy, třeba teď pro prcka nakupuji často na Pilulka.cz, tady malá ukázka:

A takovouhle snídani jsem si užil v hotelu Slavia v Brně díky booking.com:

Zde ukázka některých mých nákupů na Tipli. Je tam pěkně vidět, jak se změnilo moje nákupní chování po narození syna. Předtím skoro pořád samé cestování a cashback z Booking.com, teď naopak cashback z obchodů s věcmi pro prcky jako je třeba online lékárna Pilulka.cz. Po narození dítěte se život obrací vzhůru nohama, a to včetně nákupních zvyků. Ze zaneprázdněného podnikatele se najednou stává osoba, která je schopna během otcovské dovolené skoupit veškeré dětské zboží.

Nákupy s cashbackem před narozením syna a po jeho narození (Booking vs Pilulka :))

Celkem už jsem s Tipli od října ušetřil přes 5 000 Kč. Když se to sečte, i několik procent z nákupů přes cashback portál dokáže pořádně zpříjemnit den. 🙂

Poslední aktualizace: 10. 05. 2017