Menu
Jaké bylo první letošní školení Digitálního recruitmentu?

Jaké bylo první letošní školení Digitálního recruitmentu?

1 minuta čtení

Včera ve čtvrtek 8. března se sešla další skvělá parta lidí na školení digitálního recruitmentu. Během 8 hodin jsme stihli probrat spoustu aktuálních trendů recruitmentu pro rok 2018, řadu nástrojů a praktických rad a tipů a předat naše zkušenosti z HR, které jinde nepublikujeme.

Opět jsme školení zorganizovali ve školícím prostoru Etnosvět, který se dříve osvědčil. Musím pochválit Etnosvět, komunikace a organizace špičková a i když pravidelné coffee breaky a obědy jsou pouze vegetariánské, tak i od účastníků padlo pár pochval a asi teda chutnalo. Obzvlášť zaujaly výborné vegetariánské chlebíčky, domácí bábovka a kafe taky prý gut.

U školení jsme v letošním roce přidali ještě více praktických cvičení. Tak se procvičovalo, až se z pracovního sešitu kouřilo. 📒 📝 To je náš cíl, školení směřuje k přípravě recruitment strategie a konkrétního plánu akčních kroků aplikovatelných do každodenních povinností. Cílem je, aby účastníci odcházeli rovnou se seznamem aktivit, úkolů a nástrojů, které v práci využijí.

Celý den panovala velmi uvolněná nálada. Vypadalo to, že se účastníci nebojí sdílet i své vlastní zkušenosti a aktuální výzvy, což je jeden z velkých přínosů našeho školení. Po školení jsme ještě zašli tradičně na pivo, kde jsme v odlehčené atmosféře probrali i další zajímavosti mimo HR. A taky nějaké drby z trhu. Znáte to, i my chlapi jsme dost zvědaví. 🤓

Uvolnila se 2 místa na středu 14.3. – jsou to poslední 2 místa! Rezervovat můžete zde >>

Poslední termín 14.4. je již kompletně vyprodaný. Více než 1 měsíc před uskutečněním. wow 👏🏼 Takže v celé jarní sérii školení zbývají jen 2 poslední místa.

Poslední aktualizace: 09. 03. 2018