Menu
Jaké obchody na Tipli nejčastěji využívám?

Jaké obchody na Tipli nejčastěji využívám?

2 minuty čtení

Dostávám občas dotazy, jestli sám využívám služby, které má firma Tipli nabízí. Jestli náhodou neplatí pravidlo o kovářově kobyle, co chodí bosa.

Můžu tady s klidným svědomím napsat, že jsem velmi aktivním uživatelem Tipli. Dokonce patřím mezi TOP uživatele Tipli. Výběr obchodů na Tipli je velký, je to kolem 500 obchodů. Téměř nenakupuji v jiných obchodech než v těch, které nabízí cashback z nákupu.

Z každého nákupu přes Tipli dostanu nějaké peníze zpět na účet. Za rok mi přistane na účtu kolem 10.000 Kč. Obzvlášť od té doby, co máme prcka. Každý rodič to dobře zná – nekončící nákupy plenek, přesnídávek, dětských sušenek, Nutrilonů a další věcičky jako jsou ohrádky, pískoviště, bazénky, hračky, boty, oblečení, atd.

Obchody pro děti, které hodně využíváme, jsou např. Feedo, Tchibo, Pilulka nebo Mall. Některé obchody se zbožím pro miminka nabízí až 10 % zpět z nákupu, což se opravdu vyplatí.

Rodiny s dětmi, které trochu cestují a kupují pro sebe nějaké oblečení, tak přes Tipli podle mojí zkušenosti získají zpět průměrně 1.500 – 5.000 Kč za rok. V mém případě částka leze hodně nahoru díky častému využívání ubytování přes Booking.com v ČR i v zahraničí.

Obchody na kterých jsem v posledním roce nejčastěji nakupoval

  • ubytování: Booking.com používám pokaždé při cestách (mám kolem 20 ubytování za rok)
  • pro děti: Pilulka.cz je jeden z mých nejoblíbenějších eshopů, od doby, co se nám narodil syn; Dále využívám Feedo.cz, nabízí super vychytávky pro mimi a mají dobrou cenu plenek
  • oblečení: Answear.cz je velmi populární obchod s oblečením a mají výdejnu v galerii Myšák hned vedle Václaváku; Zoot.cz, který nabízí super oblečení i doplňky; Eobuv.cz, kde nakupuji většinu bot a mají třeba super výběr tenisek!
  • domov: na Mall.cz nakupuji levné plenky a věci na zahradu; Na Zoohit.cz mají potřeby pro kočky, které k nám od sousedů chodí a my jim rádi podstrojujeme
  • sport: na MyProtein.com kupuji doplňky pro fitness a třeba také keto zázrak jménem MCT, na kterém si trochu ujíždím
  • knížky: LevneUcebnice.cz je bezva obchod, ve kterém kupuji manželce knížky (hltá jako spousta žen tlusté knížky na krimy téma); Na Knihy Dobrovský nakupuji třeba sešity Moleskine a mají i velký výběr společenských her!
  • elektro: Smarty.cz mají super výběr příslušenství pro iPhone
  • ženy mají rády: na AliExpress.com člověk sežene snad všechno přes levné oblečení nebo elektro příslušenství z Číny; Levné oblečení nakupujeme také na BonPrixu

A jaké obchody nejčastěji využíváte na Tipli?

Poslední aktualizace: 11. 06. 2018

Našli jste chybu?

[recaptcha]