Menu
Jakou váhu vybrat?

Jakou váhu vybrat?

1 minuta čtení

Začal jsem hubnout. V kanclu to je nekompromisní. Snad všichni vypadali lépe. Byli dvě možnosti. Buď začít hirovat tlusťochy nebo začít hubnout. Vybral jsem hubnutí.

První 2 kila jsou dole. Brzy další. Používám váhu Fitbit Aria, která posílá data do cloudu a do appky Fitbitu. Mám jí asi 4 roky, jenže poslední 2 roky jsem ji nepoužíval, protože byla stranou a zapomněl jsem na ni. Tak jsem teď stoupl na váhu a trochu se zhrozil. Po krátkém šoku jsem si uvědomil, že to není nic složitého, tak těch pár kilo za několik týdnů zase shodím.

Nepůjdu už tak nízko s váhou, jako jsem byl před 4-5 roky. To mi lidi říkali, že už nevypadám dobře. Na to si chci dát pozor.

Název článku je trochu dvojsmyslný. Jednak zvažuji, jakou hmotnost si mám držet. Za druhé zvažuji, jakou váhu mám používat pro sledování hmotnosti a dalších parametrů, co dneska chytré váhy ukazují.

Co jsem koukal, jak technika pokročila, tak teď už Fitbit není tak na špici, jako býval. Spíše teď frčí váha Withings Body+ a ecosystém od Withings.

Zvažuji switch k Withings Body+, ať zkusím to nejlepší v té střední třídě. Pokud někdo máte tip na lepší váhu nebo řešení, dejte vědět. Budu velmi rád, když se dozvím a přiučím něco nového.

Poslední aktualizace: 06. 09. 2019