Menu
Již za týden školení Digitální HR. Poslední 3 volná místa!

Již za týden školení Digitální HR. Poslední 3 volná místa!

3 minuty čtení

Zbývá poslední týden do školení Digitálního recruitmentu, které je nabité praktickými radami a tipy pro nábor a HR. Školení připravuji s Matějem Matolínem, který pracuje jako šéf HR v STRV a spoustu let píše perfektní blog lovec-hlav.cz.

Za 2 roky školením prošlo již 250+ skvělých lidí z recruitmentu a HR. Školení je zaměřené hodně na praxi, obsahuje konkrétní postupy a know-how osvědčené při recruitmentu u nás i v zahraničí.

Znalost těchto technik pracovníkům v HR a recruitmentu ušetří spoustu času a pomůže k lepším výsledkům. To vede k růstu produktivity celé společnosti. Naším cílem je předat účastníkům školení naše znalosti a triky pro každodenní práci.

Zatím školení bylo vždy vyprodáno a máme radost, že jsme se setkali s velice kladnými ohlasy od účastníků.

Školení ukáže konkrétní tipy pro recruitment přes digitální kanály, sociální sítě, video nebo eventy. Představíme moderní postupy a užitečné nástroje, které si rovnou vyzkoušíte. Přidáme plno případovek z úspěšných firem z ČR i ze zahraničí a dodáme vám argumenty pro větší podporu náboru ve firmě.

Školení jsme připravili na míru pro lidi z HR a recruitmentu. Každé školení upravujeme podle účastníků na školení a držíme krok s novými trendy. Školení se vyvíjí stejným tempem dopředu, jak se průběžně mění podmínky v náboru a HR.

Praktická část včetně pracovního sešitu a cvičení

Velký důraz během školení je kladen na praktickou část. Účastníci mají k dispozici pracovní sešit, školení obsahuje řadu cvičení a úkolů, kde si mohou účastníci v praxi vyzkoušet získané poznatky. Tak můžeme snadno předejít jakýmkoliv nejasnostem.

Školení směřuje k přípravě recruitment strategie a konkrétního plánu akčních kroků aplikovatelných do každodenních pracovních povinností. Cílem je, aby účastníci odcházeli rovnou se seznamem aktivit, úkolů a nástrojů, které v práci využijí. 📒 📝

To umožní přetavit získané poznatky a zkušenosti do praxe.

Během výkladu je samozřejmě možné pokládat jakékoli otázky, na které rádi odpovíme.

Dobré kafe, jídlo po celý den, dobrý teplý oběd a k tomu večerní networing „na náš účet“

Pro školení se nám osvědčil školící prostor Etnosvět, kde pravidelně probíhá spousta prestižních školení. Podle naší zkušenosti účastníci velmi dobře hodnotí moderní prostory Etnosvěta (nenechat se zmást názvem) a spokojenost panuje i s občerstvení. Pochvala domácí bábovce a kafe taky dobrý. ☕️🤓

V průběhu akce je několik přestávek, během nichž se účastníci mohou občerstvit. Připraven je také raut zahrnující sendviče, čerstvé ovoce, teplé i studené nápoje. V ceně je také společný teplý oběd v místní restauraci.

Po školení pravidelně zveme „na náš účet“ účastníky do restaurace v prostorách Etnosvěta, kde mají solidní výběr piv, dobré víno a občas na řadu přijdou i nějaké drinky nebo něco ostřejšího. 🍻🍷🍸 Během večerního posezení a networkingu často zazní řada zajímavostí a postřehů, na které není během školení tolik prostoru.

Zde se můžete v případě zájmu přihlásit na poslední volná místa na školení >>

Něco navíc: Dva volné termíny školení pro firmy

V posledním roce stále více zaznívaly dotazy z firem se zájmem o firemní školení.

Rozhodli jsme se firmám vyhovět a připravili jsme také variantu privátního školení pro HR tým přímo ve firmě. V případě firemního školení dorazíme s Matějem do firmy a věnujeme se specifickým potřebám a cílům HR týmu během celého dne.

Máme letos jen 2 termíny firemního školení.

V případě zájmu zde více informací k řešení pro firemní školení >>

Tady momentka ze školení DigitalniHR.cz pro firmy. Zachycuje, jak ladíme podklady pro odpolední blok na základě dopoledních diskuzí a tréninku s účastníky. 📈📊

Každé školení obsahuje plnou porci novinek a trendů v recruitmentu a HR. 🔥🔥 Pořád dokola aktualizujeme podklady, jak se v oboru objevuje neustále něco nového. 👨‍💻👨‍🏫

Poslední aktualizace: 09. 10. 2018