Menu
Karta výhod Dr. Max – co vše nabízí?

Karta výhod Dr. Max – co vše nabízí?

4 minuty čtení

Síť lékáren Dr. Max má přes 400 poboček v celé České republice. Kromě samotných lékáren provozuje také e-shop. Svým zákazníkům nabízí členství ve věrnostním programu Karta Výhod Dr. Max. Firma na svých webových stránkách uvádí, že do tohoto programu se zapojilo již ke 3 milionům lidí, a to z něj činí patrně nejúspěšnější věrnostní systém v ČR.

Pro to, aby mohl být zákazník součástí věrnostního programu Karta výhod Dr. Max a získávat různé slevy a odměny, musí mít zákaznickou kartu Dr. Max. Tu lze získat dvojím způsobem:

 • na kterékoliv kamenné prodejně Dr. Max,
 • prostřednictvím webových stránek Dr. Max.

Jak konkrétně registrace probíhá a co je potřeba udělat?

Registrace do věrnostního programu Dr. Max

Nejjednodušším způsobem registrace do věrnostního programu Dr. Max je vyplnění registračního formuláře přímo v kterékoliv lékárně Dr. Max. Formulář se předává obsluze, která zákazníkovi ihned předá plastovou věrnostní kartu Dr. Max.

On-line konto klientského programu si v tomto případě musí zákazník dodatečně zřídit na internetu – dochází přitom v podstatě k registraci karty Dr. Max na webových stránkách.

Zájemci se mohou do věrnostního programu přihlásit také on-line. Po odeslání elektronického formuláře se zákazníkovi zobrazí unikátní čárový kód, který zároveň obdrží na zadanou emailovou adresu. Tento čárový kód je nutné následně předložit v kterékoliv lékárně Dr. Max a poté teprve zákazník obdrží aktivovanou zákaznickou kartu. Konto klientského programu se při této variantě zřizuje automaticky.

Co znamená zmíněné klientské konto? Jedná se o on-line přehled s:

 • informacemi o nákupech provedených s klientskou kartou Dr. Max přímo v lékárnách a o nákupech a rezervacích provedených na e-shopu Dr. Max,
 • se stavem úspor získaných díky členství ve věrnostním programu,
 • informacemi o aktuálních nabídkách a slevových akcí jak v kamenných prodejnách, tak na e-shopu Dr. Max
 • možností vyhledání podrobnějších informací k zakoupeným léčebným přípravkům.

E-shop Dr. Max obsahuje více než 10 000 položek – volně prodejné léky, doplňky stravy, dětskou výživu a kosmetiku, dermokosmetiku, zdravotnický materiál, ale také veterinární přípravky.

Díky kvalitnímu e-shopu, trvalým slevovým akcím, masivní reklamní kampani a orientaci na zákazníka se obrat lékárenského řetězce v roce 2018 vyšplhal až k 18 miliardám korun. Lékárny Dr. Max chtějí obsadit druhé místo na evropském trhu.

TIP: Věrnostní program nabízí i řetězec lékáren Pilulka. Má podobu Klubu Pilulka a nabízí především získání slevy za nákup za sbírání kreditů.

Výhody, slevy, odměny

Klientský program Karta výhod Dr. Maxe má skutečně výstižné jméno, protože poskytuje opravdu širokou škálu odměn, výhod a slev.

 • Sleva až polovina z doplatku na recept

Všem členům bez výjimky nabízí lékárny Dr. Max slevu až polovinu z doplatku na recept. Sleva může být uplatněna až po předložení zákaznické karty a lze tak učinit ve všech lékárnách Dr. Max.

 • Sleva 5 % + 25 % na vybrané značky dermokosmetiky

Další trvalá sleva pro držitele věrnostní karty Dr. Max nabízí slevy při koupi vybraných značek kosmetiky v kamenných lékárnách (nikoliv na e-shopu). Na nákup jednoho produktu se poskytuje sleva 5 %. Při nákupu 2 a více produktů stejné značky se na nejdražší z nich poskytuje sleva 5 % a na zbylé pak 25 %.

Platí například pro značky A-derma, Uriage, Eucerin nebo Klorane. Nabídku ocení zcela jistě maminky malých dětí, protože zmiňované značky nabízí mimo jiné širokou paletu speciálních přípravků pro děti.

TIP: Pro malé děti a jejich maminky je určen také věrnostní program Teta klubu s názvem Brouček nebo zákaznický program Rossmánek.

 • Individuální slevové kupony

Tato odměna pro věrné zákazníky má podobu slevových kuponů, které zákazník lékáren Dr. Max získává několikrát ročně na svůj e-mail nebo do poštovní schránky. Nutno dodat, že kupony jsou vybírány na míru pro konkrétního zákazníka individuálně s ohledem na jeho předchozí nákupy.

 • Zvýhodněné Dr. Max ceny a akční nabídky

Členové zákaznického programu Dr. Max mohou vybrané výrobky nakupovat za speciální zvýhodněné ceny Dr. Max. Nabídka těchto produktů se obměňuje každý měsíc. Slevy se pohybují v desítkách korun.

Dr. Max ceny jsou obvykle o 10 až 50 korun levnější.

Dr. Max ceny jsou obvykle o 10 až 50 korun levnější.

Vyplatí se proto sledovat aktuální nabídku na webových stránkách https://kartavyhod.drmax.cz/ nebo on-line leták Dr. Max na odkazu https://www.drmax.cz/akce-a-slevy/akcni-letak. Leták Dr. Max je možné pochopitelně vyzvednout také v jakékoliv lékárně této značky.

 • On-line lékařská konzultace

Síť lékáren Dr. Max spolupracuje s českou medicínskou on-line poradnou uLékaře.cz. Tým lékařů všech specializací je připraven odpovídat na všechny zdravotní dotazy, přičemž dvakrát za rok mohou členové programu Karta výhod Dr. Max položit svůj dotaz zcela zdarma.

Zeptat se na jakoukoliv otázku ohledně zdraví je možné po přihlášení prostřednictvím internetových stránek Dr. Max.

 • Další výhody

K dalším výhodám patří například příbalové letáky k lékům v elektronické podobě, vzdělávací brožury ke stažení nebo třeba vrácení nerozbalených přípravků zpátky do lékárny.

Ještě výhodnější nakupování

Ačkoliv klientský program Karta výhod Dr. Max nabízí skutečně mnoho slev a výhod, je možné nakupovat ještě výhodněji. A to díky cashbacku. Stačí nakoupit na e-shopu Dr. Max přes portál Tipli.cz a získat tak až 5 % z ceny zpět.

Poslední aktualizace: 03. 03. 2019