Menu
Klub Knihy Dobrovský – slevy pro nadšené čtenáře

Klub Knihy Dobrovský – slevy pro nadšené čtenáře

2 minuty čtení

Klub Knihy Dobrovský je věrnostním programem známého českého knihkupectví, který svým členům poskytuje možnost se účastnit různých klubových akcí a využívat slevy na knižní i neknižní sortiment. Jaké další výhody nabízí a jak se stát členem?

Mnoho prodejců dnes nabízí různé věrnostní programy pro pravidelné zákazníky, díky kterým lze získat slevy na nákupy a další výhody. Zákaznický program nabízí také síť knihkupectví Knihy Dobrovský.

Klub Knihy Dobrovský je určen vášnivým čtenářům, kteří mohou sbírat body za nákupy v prodejnách i na e-shopu, a ty pak proměnit za slevové poukázky.

Výhody pro členy Klubu Knihy Dobrovský:

  • body za každý nákup
  • registrace zdarma
  • sleva k narozeninám i svátku
  • speciální akce

Speciální i trvalé slevy mohou získat také členové programu Knižní klub PREMIUM. Slevy lze s v rámci tohoto věrnostního programu využít v prodejnách knihkupectví Luxor a na Knizniklub.cz. Za knihy a časopisy s herní tematikou zase mohou ušetřit pravidelní zákazníci JRC Gamecentra, pokud se stanou členy věrnostního programu JRC.

Knihy Dobrovský – klubové akce

Pro členy klubu jsou pravidelně připravovány různé speciální akce, díky kterým lze získat až dvojnásobek bodů nebo exkluzivní slevy na veškerý sortiment.

Účastnit se mohou jak stávající, tak noví zákaznici ihned po registraci na prodejně.

Členové Klubu Knihy Dobrovský obdrží zákaznickou kartu, na kterou sbírají body za každý nákup.
Členové Klubu Knihy Dobrovský obdrží zákaznickou kartu, na kterou sbírají body za každý nákup.

Jak Klub Knihy Dobrovský funguje?

Po registraci do programu každý člen obdrží klubovou kartu. Poté již může začít sbírat body za nákupy, a ty pak vyměnit za slevové poukazy v různých hodnotách.

Registrace

Zájemci o členství v Klubu Knihy Dobrovský se mohou registrovat u pokladny na jakékoliv prodejně, popřípadě online na webových stránkách Knihydobrovsky.cz. Registrace je zcela zdarma.

Klubová karta

Pokud se zákazník registruje v některé z prodejen Knihy Dobrovský, obdrží nejprve dočasnou papírovou kartu. Tu může využívat do doby, než na jeho adresu dorazí plnohodnotná klubová karta. Při online registraci bude plnohodnotná karta zaslána rovnou.

Body

Za každou utracenou korunu nákupu se na zákaznickou kartu načítá 1 bod. Nasbírané body je pak možné vyměnit za slevové poukázky v hodnotě 100 Kč, 200 Kč nebo 500 Kč.

Za poukazy lze nakupovat jak knižní, tak neknižní sortiment. Platnost poukazů jsou 2 roky.

Knihy Dobrovský – e-shop a sbírání bodů

Členové věrnostního programu mohou sbírat body za útratu také v e-shopu Knihy Dobrovský. Zde se 1 bod přičítá za každých utracených 2,70 Kč.

Slevové poukázky za nasbírané body v e-shopu zatím využívat nelze.

Slevy i pro ostatní zákazníky

Za nákup v prodejnách i na e-shopu Knihy Dobrovský mohou díky speciálním akcím ušetřit i zákazníci, kteří členy klubu nejsou. A to kupříkladu díky možnosti získat slevy a dárky za pololetní vysvědčení, jíž lze využít například v těchto prodejnách:

  • Knihy Dobrovský Praha – Arkády Pankrác
  • Knihy Dobrovský Brno – Galerie Vaňkovka
  • Knihy Dobrovský Liberec – OC Nisa
  • Knihy Dobrovský Teplice – Galerie Teplice

Uplatňovat slevy v kamenných prodejnách Knihy Dobrovský mohou dále držitelé karty ISIC, Sphere Card, Raiffeisenbank Club nebo Carte.

Zákazníci, kteří vlastní zmíněné zákaznické karty, získají 10% či 15% slevu. Knihy Dobrovský se jakožto cashback shop zapojily také do programu Lyoness.

Využít lze také možnosti získat 2,5 % z nákupu zpět v případě nákupu přes cashback portál Tipli.cz. Na webu Tipli.cz stačí vyhledat e-shop Knihy Dobrovský, prokliknout se do něj a nakoupit jako obvykle. Odměna bude na účet zaregistrována automaticky.

Poslední aktualizace: 03. 02. 2019