Menu
Pilulka Klub – slevy na léky, kosmetiku i drogerii

Pilulka Klub – slevy na léky, kosmetiku i drogerii

3 minuty čtení

V současnosti se věrnostní programy pro zákazníky stávají samozřejmostí pro široké spektrum obchodů. Výjimkou nejsou ani lékárny, které navíc nad rámec různých slev nabízí i další služby týkající se péče o zdraví. Příkladem může být věrnostní program internetové lékárny Pilulka. Jaké zvýhodnění nabízí?

Aby bylo možné čerpat výhody, které věrnostní program Pilulka Klub svým zákazníkům nabízí, je potřeba nejprve získat zákaznickou kartu. Ta se vydává v jakékoliv kamenné lékárně Pilulka. Po celé České republice se nachází přes 30 prodejen (mimo jiné se jedná o pobočky v Praze, Brně, Hradci Králové, Poděbradech, Trutnově nebo v Českých Budějovicích).

Další lékárnou, která svým zákazníkům nabízí věrnostní program a s tím související výhody, je například Dr. Max a jeho program Karta výhod Dr. Max. Pilulka.cz nabízí také široký sortiment kosmetiky a drogerie, v tomto směru ji mohou konkurovat věrnostní programy mnoha drogistických řetězcůdm active beauty, věrnostní program Teta klubu nebo Rossmánek.

Registrace do Pilulka Klubu

Založení karty Pilulka Klubu je zcela zdarma. Aby bylo možné získat všechny slevy Pilulky, musí si každý držitel kartu nejprve zaregistrovat.

Registrace zákaznické karty se provádí prostřednictvím internetové stránky https://www.pilulka.cz/klub. Již za samotnou registraci získává zákazník bonus ve výši 50 korun.

Registraci zákaznické karty je potřebné učinit přes internet. Teprve následně může zákazník využívat všech výhody věrnostního programu lékáren Pilulka.

Registraci zákaznické karty je potřebné učinit přes internet. Teprve následně může zákazník využívat všech výhody věrnostního programu lékáren Pilulka.

Po úspěšné registraci už nic nebrání sbírání kreditů na svůj zákaznický účet.

TIP: Sbírání bodů je pro většinu věrnostních programů typické. Netradiční zákaznický program, kde naopak o body vůbec nejde, nabízí SAZKA Klub.

Za co se sbírají kredity?

Kredity se členovi Pilulka Klubu připisují při každém nákupu libovolného sortimentu z e-shopu www.pilulka.cz. U každého produktu se vždy uvádí počet kreditů, které se při jeho koupi přičítají na zákaznické konto.

Označení počtu získaných kreditů za koupi konkrétního zbožé z e-shopu Pilulka

Označení počtu získaných kreditů za koupi konkrétního zboží z e-shopu Pilulka.

Kredity lze získat také následujícími způsoby:

  • vložit komentář nebo doporučení ke konkrétnímu produktu na webu pilulka.cz – za první vložený komentář zákazník získává 10 kreditů,
  • za doporučení nákupu kamarádovi – zákazník získává 50 kreditů. Tento bonus se připíše do 10 dnů od prvního nákupu doporučeného zákazníka.

Uplatnění kreditů

Pro uplatnění kreditů, resp. pro získání slevy za nákup (1 kredit = 1 koruna slevy) na e-shopu Pilulka.cz je nutné postupovat následovně:

  • přihlásit se k zákaznickému účtu na www.pilulka.cz,
  • vybrat si zboží, které se následně zobrazí v košíku,
  • v druhém kroku procesu objednávky pod polem se zvolením způsobu vyzvednutí či doručení objednávky vybrat možnost uplatnit nasbírané kredity.

Platí však, že kredity lze uplatnit pouze na 10 % z celkové hodnoty objednávky a tato poskytnutá sleva nejde kombinovat s jiným cenovým zvýhodněním.

Platnost kreditů je navíc časově omezena, většinou expirace nepřesahuje 2 měsíce. O konci platnosti jsou držitelé karty vždy informováni.

Členství VIP v Pilulka Klubu

K získání statusu člena VIP se musí splnit pouze jedna důležitá podmínka – během 6 měsíců je potřeba nakoupit v celkové hodnotě 10 000 korun. A asi není potřeba zmiňovat, že v případě úhrady za léky se jedná o poměrně vysoký požadovaný limit.

VIP člen následně po dobu 6 měsíců může využívat nadstandardních výhod Pilulka Klubu, například dopravu zdarma, přednostní informace o připravovaných akcích a o 50 % vyšší nápočet bodů oproti běžným členům Pilulka Klubu.

TIP: Možná není od věci zmínit, že s VIP členstvím pracuje i věrnostní program z trochu jiného oboru, ale také poskytující příjemné zvýhodnění pro VIP členy. Jedná se o Klub Sportisimo+, poskytující benefity na sportovní oblečení a vybavení. Zde jsou limity pro dosažení VIP členství také poměrně vysoké, nicméně v praktickém životě jsou určitě dosažitelnější.

Další benefity Pilulka Klubu

Mezi další benefity Pilulka klubu při nákupu přes internet patří:

  • odměna automaticky 1% z ceny zboží při každém nákupu na Pilulka.cz (mimo zákonem omezené produkty),
  • speciální slevy na akční letákové zboží,
  • načítání slev ve výši až 5% z nákupu ve vybraných kamenných lékárnách.

Aby byly nákupy na Pilulce.cz ještě výhodnější, lze využít cashback. Jedná se o poměrně novou službu, díky které se část zaplacených peněz vrátí zpátky kupujícímu. Stačí nákup uskutečnit prostřednictvím portálu Tipli.cz a získat zpět až 5 % z celkové hodnoty nákupu.

Poslední aktualizace: 21. 02. 2019