Menu
Klub SPORTISIMO – jaké nabízí výhody a jak se registrovat?

Klub SPORTISIMO – jaké nabízí výhody a jak se registrovat?

4 minuty čtení

SPORTISIMO je známá společnost prodávající sportovní oblečení a vybavení nejen ve svých kamenných obchodech, ale také na e-shopu. Věrnostní program SPORTISIMO nabízí zvýhodněné ceny pro členy Klubu SPORTISIMO, přednostní nákupy ve výprodejích a mnoho dalšího. Jaké podmínky je potřeba splnit pro vstup do tohoto věrnostního programu? Kde se registrovat?

Věrnostní program společnosti SPORTISIMO má podobu Klubu SPORTISIMO. Po splnění stanovených podmínek je možné se dostat také do Klubu SPORTISIMO+. O tom ale až později. V každém případě je prvním krokem k získání výhod věrnostního programu SPORTISIMO jednoduchá registrace.

SPORTISIMO není jediným prodejcem sportovních potřeb nabízející zvýhodnění pro registrované nakupující. Také věrnostní program Decathlon nebo zákaznický program Intersport nabízí svým držitelům mnoho výhod.

Jak se registrovat do věrnostního programu?

Jak již bylo zmíněno, registrace do Klubu SPORTISIMO je velice jednoduchá. Lze ji učinit dvěma způsoby:

  • žádostí v jakékoliv kamenné prodejně SPORTISIMO – zde rovnou dojde k výdeji SPORTISIMO klubové karty, k potvrzení registrace následně dochází až přes e-mail,
  • žádostí prostřednictvím registračního formuláře na webových stránkách – klubová karta se vyzvedává při dalším nákupu na prodejně SPORTISIMO (obsluze stačí sdělit, že došlo k registraci skrze webové stránky).
Vyplnění registračního formuláře zabere jen chvilku, věrnostní karta se následně vyzvedává v kamenné prodejně SPORTISIMO.

Vyplnění registračního formuláře zabere jen chvilku, věrnostní karta se následně vyzvedává v kamenné prodejně SPORTISIMO.

Klubová karta je ihned po vydání aktivní a lze jejím prostřednictví ihned výhodně nakupovat.

Jaké výhody Klub SPORTISIMO nabízí?

Členem Klubu SPORTISIMO se může stát osoba starší 18 let s korespondenční adresou na území České republiky.

Pro každého člena SPORTISIMO nachystalo několik příjemných výhod, které šetří peníze. Navíc členství v Klubu SPORTISIMO zahrnuje také nákupy v prodejnách Molo sport & lifestyle, O’Neill a HARDSPORT. Jaké výhody to jsou?

Členové Klubu SPORTISIMO automaticky nakupují se slevou. Mimo jiné se jedná se o slevy (platné v kamenných prodejnách i e-shopech):

  • 10% sleva na všechno nezlevněné zboží značky O’Neill
  • 5% sleva na všechno zlevněné zboží značky O’Neill
  • 10% sleva na práci servisu a půjčovné v prodejně HARDSPORT

A jak jsou slevy pro klubové členy prezentovány na e-shopu? U zboží se standardně uvádí prodejní cena. Pokud na tento produkt vztahuje SPORTISIMO akce pro členy Klubu, je toto zboží označeno žlutou ikonou „KLUB AKCE“.

Po přihlášení na osobní účet se zobrazí cena platná pro členy Klubu SPORTISIMO NEBO SPORTISIMO+.

Takto vypadá standardní prezentace produktu na e-shopu SPORTISIMO pro každého zákazníka. V pravé části však je vidět označení žlutou ikonou, že na toto zboží platí jiná cena pro členy Klubu SPORTISIMO a SPORTISIMO+. Požaduje se ovšem přihlášení k osobnímu účtu.

Takto vypadá standardní prezentace produktu na e-shopu SPORTISIMO pro běžného zákazníka. V pravé části však je vidět označení žlutou ikonou, že na toto zboží platí jiná cena pro členy Klubu SPORTISIMO a SPORTISIMO+. Požaduje se ovšem přihlášení k osobnímu účtu.

A takto se zobrazuje zboží po přihlášení k osobnímu účtu. Prezentována je již celková cena vztahující se k členství v základním nebo prémiovém Klubu SPORTISIMO.

A takto se zobrazuje zboží po přihlášení k osobnímu účtu. Prezentována je celková cena vztahující se k členství v základním nebo prémiovém Klubu SPORTISIMO.

Samozřejmostí pro každého člena Klubu SPORTISIMO jsou také přednostní nákupy ve výprodejích a možnost účasti na Dnech klubu SPORTISIMO, během nichž jsou nabídnuty atraktivní slevy na nejoblíbenější sezónní produkty včetně těch již zlevněných, které jsou prezentovány například v letácích SPORTISIMO.

Mnozí ocení také zvýhodněné vstupy na vybrané sportovní události a akce.

Výhody mohou být i „administrativního“ charakteru. Pokud člen Klubu SPORTISIMO potřebuje reklamovat nebo vyměnit zboží a nemá k dispozici papírovou účtenku, není to žádný problém. Všechny účtenky se ukládají do osobního účtu a archivují se 3 roky zpětně.

Co je Klub SPORTISIMO+?

Do Klubu SPORTISIMO+ se dostane automaticky každý člen Klubu SPORTISIMO, pokud splní jednu z následujících podmínek:

  • nakoupí v jakékoliv z výše uvedených prodejnách nebo e-shopech minimálně za 12 000 Kč,
  • nakoupí čtyřikrát za rok vždy alespoň za 1000 Kč.

Nabídka ovšem neplatí pro platbu slevovými poukázkami či dárkovými certifikáty SPORTISIMO. O splnění podmínek pro členství v Klubu SPORTISIMO+ a čerpání prémiových výhod SPORTISIMO uživatele elektronicky informuje.

Pokud během následujícího 1 roku od vstupu do Klubu SPORTISIMO+ znovu nebudou splněny výše uvedené podmínky, stává se uživatel členem opět jen základního Klubu SPORTISIMO.

A v čem je prémiový klub výhodnější? Nabízí například na určitý druh zboží namísto 10% slevy při běžném členství slevu ve výši 20 %.

Kde nakoupit a jak ještě více ušetřit?

Kdo není zastáncem nákupů na internetu, může navštívit rozsáhlou síť prodejen SPORTISIMO – je jich více než 100. Prodejny jsou prakticky ve všech větších městech v České republice.

Praha nabízí deset prodejen SPORTISIMO, Brno tři prodejny SPORTISIMO a Ostrava čtyři prodejny SPORTISIMO. Další obchody se nalézají také například v Benešově, Děčíně, Hradci Králové, Mělníku, Teplicích nebo ve Znojmě.

Aby byly nákupy třeba i ve SPORTISIMU ještě výhodnější, lze využít poměrně nové služby zvané cashback. Stačí nakoupit přes cashback portál Tipli.cz, který každému po kompletním dokončení obchodu vrátí až 2,5 % ze zaplacené částky zpět na bankovní účet. S Tipli lze nakupovat u stovek obchodů, mimo jiné například také v lékárnách Pilulka nebo Dr. Max nebo na Mall.cz.

Poslední aktualizace: 12. 02. 2019