Menu
Knižní klub PREMIUM – knihy pro celou rodinu

Knižní klub PREMIUM – knihy pro celou rodinu

2 minuty čtení

Nakladatelství Knižní klub čtenářům nabízí členství ve věrnostním programu Knižní klub PREMIUM, díky němuž mohou nakupovat v prodejnách knihkupectví Luxor a na Knizniklub.cz se slevou. Využijí jej především ti, kteří nakupují více než čtyři knižní tituly ročně. Jaké další výhody Knižní klub PREMIUM přináší a jak se stát členem?

Nabídka nakladatelství Knižní klub zahrnuje českou i světovou beletrii, klasiku, poezii, thrillery, fantasy, ale i průvodce, mapy, slovníky a další. Kromě knih lze v e-shopu Knižního klubu pořídit i dárkové předměty, společenské hry na cesty i na doma, výtvarné potřeby či DVD.

Členové programu Knižní klub PREMIUM se mohou těšit především na slevy v knihkupectvích i online, prémie za nákupy či pravidelné zasílání katalogu s knižními novinkami.

Členství v Knižním klubu PREMIUM je zdarma. Registrovaní zákazníci obdrží po prvním nákupu na e-shopu nebo v jedné z prodejen Knižního klubu kartu, která je přenosná, a výhod tedy může využívat celá rodina.

Členství je neomezené a zrušit jej lze až po dvou letech od registrace do klubu.

Klubová karta je přenosná, využívat výhod Knižního klubu PREMIUM tak může celá rodina.
Klubová karta je přenosná, využívat výhod Knižního klubu PREMIUM tak může celá rodina.

Výhody pro členy Knižního klubu PREMIUM

Hlavní výhodou členství je možnost nakupovat za nižší, klubové ceny. Členové Knižního klubu získávají slevu i při nákupu e-knih na e-shopu E-bux.cz po přihlášení svým e-mailem a heslem.

Další výhody:

  • 50% sleva na tři knihy hned po registraci
  • trvalá sleva v knihkupectvích LUXOR ve výši 20 % (platí pro tituly nakladatelských značek Knižní klub, Ikar, Odeon, Universum, Yoli, Esence, Pikola a Kalibr)
  • trvalá sleva 5 % na tituly všech ostatních nakladatelství
  • pravidelné zasílání katalogu knižních novinek zdarma
  • pravidelné slevy, dárky a prémie za nákupy

Podmínkou členství v programu je zakoupení alespoň jednoho titulu z každého katalogu Knižního klubu. Katalog je členům zasílán 5x ročně a kromě knižních novinek obsahuje také nejrůznější zajímavosti ze světa knih.

Katalog Knižního klubu je dostupný i online a lze jej stáhnout ve formátu PDF.

Ukázka z prvního katalogu Knižního klubu PREMIUM pro rok 2019.
Ukázka z prvního katalogu Knižního klubu PREMIUM pro rok 2019.

Jak se stát členem Knižního klubu PREMIUM?

Nejsnazší je se registrovat online na webových stránkách Knizniklub.cz. Popřípadě je do programu možné vstoupit na jedné z prodejen Luxor a v partnerských knihkupectvích.

Ihned po zaregistrování si lze z nabídky vybrat tři tituly s 50% slevou.

Aby bylo možné nakupovat na Knizniklub.cz za zvýhodněné ceny, je nutné po registraci aktivovat svůj online účet.

Knižní klub – prodejny

Využívat výhod členství v Knižním klubu PREMIUM je možné ve všech prodejnách knihkupectví Luxor, v Knihkupectví Oreon v Táboře a v knihkupectví O.P. v Jihlavě.

Alternativou k tomuto věrnostnímu programu může být například Klub Knihy Dobrovský, díky kterému lze rovněž nakupovat knižní sortiment se slevou a účastnit se speciálních klubových akcí. Za herní knihy, magazíny a mnoho dalšího zase ušetří členové věrnostního programu JRC.

Poslední aktualizace: 02. 02. 2019