Menu
Konference Fenomén Bitcoin: Cesta světem kryptoměn!

Konference Fenomén Bitcoin: Cesta světem kryptoměn!

3 minuty čtení

O kryptoměny je tady na blogu pravidelně velký zájem. Mám tip na jednu zajímavou akci. Již 28. dubna pořádá Students for Liberty konferenci o kryptoměnách v ostravském ImpactHubu. Konference zajistila dost zajímavé hosty – řada českých a slovenských špiček ze světa kryptoměn. Výborná příležitost získat hromadu hodnotných informací.

Slyšeli jste už někdy o Bitcoinu a nevíte, co si o něm myslet? Případá vám to celé jako příliš abstraktní koncept a vytváření hodnoty z ničeho? Zajímá vás, jak Bitcoin funguje, kde se dá koupit a jaké jiné zajímavé kryptoměny kromě Bitcoinu existují?

Tohle je část z témat, které řeší Konference Fenomén Bitcoin.

V tradičně příjemných prostorách ostravského ImpactHubu už 28. dubna můžete zjistit, proč se Bitcoin stal takovým fenoménem a proč o něm mluví už i vaše babička! 👵

Může to být hodně zajímavé odpoledne plné supr přednášek a workshopů pod vedením předních českých a slovenských odborníků na Bitcoin, Litecoin, Monero, Ripple i další kryptoměny.

Na co se na konferenci můžete těšit?

🕵️ Dozvíte se, jak Bitcoin funguje.
💪 Dozvíte se, jaké další kryptoměny kromě Bitcoinu existují a v čem jsou lepší nebo horší než Bitcoin.
👍 Dozvíte se, jaké výhody či nevýhody mají kryptoměny v porovnání s papírovými penězi a proč nám používání kryptoměn může poskytnou větší finanční svobodu.
📈📉 Dozvíte se, co je fundamentální a technická tržní analýza a jak se dá v praxi efektivně používat.

Celá konference se ponese v praktickém duchu, proto se na konferenci budeme bavit také o tom:

💰 Jak kryptoměny a Bitcoin koupit a jaké burzy používat – Coinmate, Coinbase, Coinbase ProBittrex, Binance, Bitfinex a další
👀 Jak a kde kryptoměny bezpečně uchovávat
🤔 Jak se ve svobodném světě kryptoměn vyhnout nástrahám
📆 Jak danit zisky z obchodování s kryptoměnami
🤝 Jak přijímat Bitcoin nebo jinou kryptoměnu v obchodě
📝 Jak vést účetníctví v kryptoměnách

Konference vyvrcholí panelovou diskuzí, kde budou řečníci debatovat o budoucnosti kryptoměn. 🔮

Na konferenci také dorazí odborník na blockchainovou síť Steemit, máte příležitost se o této síti dozvědět a poznat širší užití blockchainu, než jaké si většina lidí umí dosud představit.

Jací řečníci Vás budou konferencí provázet?

Na konferenci budou české a slovenské „krypto“ špičky. Konferenci zahájí Dominik Stroukal, který účastníky srozumitelně seznámí se světem kryptoměn. Dominik je autorem první české knihy o kryptoměnách, pravidelně přednáší na VŠ CEVRO Institut a v současné době je hlavním ekonomem skupiny Roklen. Nedávno byl také hostem DVTV a hostem v Show Jana Krause!

Dalším zajímavým řečníkem je David „Dave“ Stancel, který Vás seznámí s ostatními zajímavými kryptoměnami, jako je například Litecoin nebo Ethereum. David je viceprezidentem organizace Blockchain Slovakia, věnuje se výzkumu decentralizovaných systémů a digitálních měn. Pracoval pro kultovní kryptoměnový prostor Paralelní Polis. V současnosti spolupracuje s několika firmami, které se orientují v blockchainovém či kryptoměnovém odvětví.

V Ostravě se shromáždí opravdu špička z oboru. Další zajímaví řečníci budou představeni na oficiální webu akce, tak jej nezapomeňte sledovat!

Po skončení konference bude následovat after party

Co by to bylo za konferenci bez pořádné párty? 🥃🍾🍸

Akce je určena zejména pro začátečníky a mírně pokročilé bitcoinisty – jak běžné uživatele, tak podnikatele. 💼 Konference bude zabývat hlavně praktickými věcmi ze světa kryptoměn.

Na své si přijdou i zkušení bitcoinisti, třeba na přednášce o Steemitu nebo na následné after párty 🍻, kde je možné osobně poznat speakery i ostatní účastníky, získat hodnotné kontakty a popovídat si s ostatními nejen o kryptoměnách. 👐🙌

Zaujala vás konference? Tak si koupte lístek, dokud ještě je! 🙂

Kluci a holky ze Students for Liberty prodávají lístky za symbolických 180-640 Kč.

Další rečníci budou představeni brzy, tak sledujte Facebook! ✌️

Poslední aktualizace: 29. 03. 2018