Menu
Kryptoškolení s Dominikem Stroukalem – jaké bylo?

Kryptoškolení s Dominikem Stroukalem – jaké bylo?

2 minuty čtení

V dřívějším článku jsem zmiňoval spolupráci s Dominikem Stroukalem, expert přes Bitcoiny a autor první knihy o Bitcoinu u nás. Ve spolupráci s Dominikem jsme připravili kryptoškolení.cz, hodnotnými informacemi nabité školení o Bitcoinu a dalších kryptoměnách jako Litecoin, Monero, Ripple nebo Ethereum.

Minulý týden proběhl první termín kryptoškolení.cz, tak jsem sepsal pár postřehů. Tohle školení doporučuji všem zájemcům o digitální měny a nakupování Bitcoinu a kryptoměn. Neznám v ČR většího borce na krypto než Dominika.

Mimochodem, Dominik se nedávno stal hostem populární Show Jana Krause, kde se zábavnou formou snažil objasnit informace týkající se kryptoměn. Tak se kdyžtak na to video mrkněte. 👆

Dominik Stroukal při vystoupení o kryptoměnách v Show Jana Krause

Školení je určeno pro investory i pasivní nadšence

Jedná se o praktické školení uspořádané především pro ty, kteří chtějí kryptoměny nakupovat. Na své si přijdou i pasivní zájemci v oblasti kryptoměn, kteří také mohou profitovat z předaného zajímavého know-how při nákupu kryptoměn, ať už Bitcoinu, Litecoinu, Monero nebo dalších.

Základní doba školení je 8 hodin. Na školení navazuje neformální networking u skleničky piva. A někdy se rovnou také podepisuje kniha o Bitcoinu, kterou Dominik napsal.

Dominik Stroukal s účastníky kryptoškolení během networkingu

Pro ty, kdo uvažují o nakupování Bitoinu a kryptoměn, je toto školení velmi cenné a pomůže vyvarovat se řadě chyb a problému. Trh s kryptoměnami se rychle vyvíjí a hodnota kryptoměn je jak na houpačce.

Pro úspěch na kryptoměnovém trhu je důležité umět číst trh a vědět, na co si dát pozor. Kromě měny Bitcoin se Dominik intenzivně zabývá také altcoiny jako Litecoin, Monero, Ethereum nebo Ripple.

Kurz je interaktivní a vše si vyzkoušíte na příkladech

Školení je hodně praktické a názorné. Spoustu věcí si mohou účastníci vyzkoušet rovnou na příkladech a snadněji tak uvést své nově získané znalosti do praxe.

Důležité jsou například poznatky o tom, jak kryptoměny nejlépe nakoupit a ochránit. Kryptovlna s sebou totiž přinesla také řadu podvodníků, kteří čekají na svou příležitost. Podrobně se proto v kurzu Dominik věnuje podvodným ICO a nástrojům na efektivní zabezpečení kryptoměn.

A co se nevejde do školení, to se probírá potom u piva. Zájemci si mohou nechat podepsat nové vydání Dominikovo knihy o Bitcoinu. Vřele doporučuji si ji zakoupit. Také ji mám v knihovně a je dost pokroková. Hodí se být v obraze, o digitální měně ještě hodně uslyšíme.

První školení proběhlo 1. března a sklidilo velký úspěch.

Další termín je 22. března, tak se nezapomeňte přihlásit >>

Poslední aktualizace: 05. 03. 2018