Menu
Letní dovolená u Baltu – zkušenosti a fotky od Baltského moře

Letní dovolená u Baltu – zkušenosti a fotky od Baltského moře

2 minuty čtení

Na začátku prázdnin jsem vyrazil s rodinou na dovolenou k Baltu. Jeli jsme na jistotu. Vybrali jsme místo, kde jsme byli na dovolené už letos v březnu.

Jedná se o lázeňské městečko Kolobřeh. Posledně se nám tam velmi líbilo, tak jsme chtěli zkusit návštěvu i v sezóně. Mrkněte do článku, jak mimo sezónu jsme získali apartmán za 650 Kč/noc.

Po příjezdu jsem vyřešil regeneraci ze 7 hodinové cesty tak, že jsem vyměnil auto za tenisky a zaběhal si kolem pláže.

Chodil jsem běhat 5x týdně vždy ráno a hodně jsem si běhání podél pláže užil. 🇵🇱🌊❤️Ranní běh podél moře je moje oblíbená dovolenková činnost. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Byli jsme podruhé na letní dovolené u Baltu. Podle dřívější zkušenosti a z recenzí dobře víme, že u Baltu během léta nemusí být každý den na koupačku. Přesto jsme vždy vychytali dost dní dobrých na koupání v moři, takže jsme se na písečné pláži se synkem solidně vyřádili.

Baltské moře a jeho pláže stojí za to. Je to velká romantika, jak třeba ukazuje zde vrchol mého foto snažení. 🙈 Při focení těchto racků jsem musel po krk do moře, iPhone jsem držel nad hlavou a slaná voda mi šplouchala do pusy. Nicméně fotka blog hotová. 📸👍🏼

Taková dovolená mi připomíná, že i když je léto z pohledu práce a výsledků e-commerce tradičně smutná záležitost, má léto jiné přednosti. Není k zahození na pár dní vyměnit počítač za jiné „hračky“. 🌊👶 Vznikají z toho momenty, co si člověk pamatuje celý život. ❤️

K tomu koupání v moři, běhání po pláži samozřejmě také ještě patří večerní procházky a třeba západy slunce. To je obrovská romantika. Kamarád mi říkal, že jsou prý lidi, co jezdí na dovolenou k Baltu hlavně kvůli těm západům slunce. 🌅

Nově jsme k dovolenkovým aktivitám přidali také projížďky. Pořídili jsme si koloběžku Xiaomi Mi Scooter a musím říct, že jsme z ní dost nadšení. Překvapivě, manželka je snad ještě více nadšená než já. Je to kvalitní kus techniky, velmi dobře se ovládá a používání je příjemné a pohodlné.

Za poslední rok jsme byli počtvrté u Baltu a zdá se, že to určitě nebylo naposledy. Už se nám v hlavě rýsuje plán pro podzimní výlet k Baltu. Prcek už je větší, tak bychom tu dovču mohli pojmout více jako road trip po nejlepších plážích a přímořských městečkách a objet celé polské pobřeží. Už k tomu mám několik poznámek a rámcovou představu.

Pokud vás cestování a téma výletů s prckem, Baltské moře a roadtripy zajímá, tak mě sledujte. Můžete se spolehnout, že nasdílím zkušenosti, fotky a zážitky pro čtenáře zde na blogu.

Poslední aktualizace: 15. 07. 2019