Menu
Masakr, budu muset stěhovat firmu

Masakr, budu muset stěhovat firmu

1 minuta čtení

Nedávno jsem psal o výročí jednoho roku v Černé labuti. Je to jeden rok, co jsem pro 7 kolegů pronajal celé patro v Černé labuti v centru Prahy. Těch 7 lidí se za rok rozrostlo na 30 lidí a dalších 20 v Brně, na homeoffice nebo v regionech. Více ke shrnutí 1 roku v Černé labuti zde.

Teď se blíží TOP sezóna na internetu, daří se nám navazovat nová partnerství, rosteme v ČR, na Slovensku i v Polsku a expanze pokračuje. Kromě Tipli budeme v následujících brzkých měsících expandovat ještě s jedním projektem, již brzy povím více.

S týmem makáme na 110 %. V růstu bohužel narážíme na velikost našich áčkových kanceláří. Současných 320 m2 už nestačí. Ono to chvilku vydržíte, kousnete se a uskromníte se. Většinu času sedím s týmem, takže mám stejný stůl a stejné množství místa, jako ostatní. Nicméně už jsme ve fázi, že ani není technicky možné vrazit do kanceláří nové stoly a židle. Masakr.

V pátek jsem začal řešit nájem dalšího patra a zároveň jsem se byl podívat na větší kanceláře ve Slovanském domě, který je nedaleko. Preferuji zůstat v Černé labuti, protože lokalita je perfektní – pár kroků na Florenc i na nám. Republiky. Bezvadná dostupnost veřejnou dopravou a možnost parkování pro nás i pro návštěvy máme přímo v budově. Skvělé restaurace v okolí, pro mě výborný veganský Loving Hut přímo v budově, vegetariánská Beas Dhaba o 50 metrů vedle.

Tip: Pro lepší orientaci v Praze s parkováním zdarma je doporučeno si přečíst článek o Parkovacích zónách v Praze.

Poloha a kvalita kanceláří nám pomáhá při získávání nových talentů. Je to jeden z hlavních argumentů ovlivňující rozhodnutí kandidátů, který zaznívá na pohovorech nebo v anketě, co chodí na nové kolegy. V kanceláři trávíte kus života, je důležité nabídnout solidní zázemí.

Když teď jsme na téhle křižovatce s rozšiřováním prostoru, určitě bychom měli zvážit i variantu přestěhovat firmu jinam. Velmi ocením návrhy, pokud máte zkušenost. Je obrovská hromada kancelářských komplexů, které dokáží nabídnout fantastické podmínky. Předem díky za tipy! 👏🏼

A vtípek na závěr:
Pokud to klapne a vezmeme další patro v Černé labuti, staneme se hlavním nájemcem v budově. S kolegy jsme vtipkovali, že bysme měli budovu přejmenovat na Černá Hardynova labuť. 😂😂

Poslední aktualizace: 12. 09. 2017