Menu

Mesec.cz zacne pocatkem brezna nabizet bezkonkurencni kreditni kartu

Méně než minuta čtení

Na svem Twitteru poodhalil Tomas Krause chystanou novinku portalu Mesec.cz. Podle Tomasovo vyjadreni zacne Mesec svym ctenarum nabizet od zacatku brezna bezkonkurencni kreditni kartu.

Lidem se často plete kreditní a debetní karta, proto se vyplatí si přečíst, jaký je rozdíl mezi kreditní a debetní kartou.

Zatim nedoslo ke zverejneni, kdo presne je partnerem Mesce a jake jsou parametry nabidky. Na tuzemskem trhu kreditnich karet je dlouhodobe leaderem Citibank. V posledni dobe ale ani konkurencni banky neleni a prichazi s novymi kreditkami.

mesec.cz-predstavi-vlastni-kreditku

Mesec ma znacnou vyhodu v expertize v oblasti financi. Konkretne pro kreditni karty Mesec disponuje odbornikem nad vsemi odborniky. Sefredaktorem Mesce je Dalibor Z. Chvatal, ktery je znamy pro svuj kladny vztah k bankovnim uctum a kreditnim kartam – v souctu vlastni pres 70 kreditek a bankovnich uctu. 

Tip: Jedním z největších hitů u lidí, kteří doopravdy rozumí platebním kartám, tak je platební karta Curve. Dokáže totiž nahradit všechny platební karty, které máte. A k tomu v článku kód na bonus 150 Kč při zřízení platební karty Curve.

Puvodne ciste obsahovy Mesec prochazi v poslednich letech postupnou promenou a krome tradicne vysoke kvality contentu o finacncich tematech a sprave financi nabizi ctenarum take moznost zazadat o nektere financni a pojistovaci produkty. Mesec za timto ucelem spolupracuje formou whitelabelu napriklad s online brokerem Sfinance.cz.

Poslední aktualizace: 19. 02. 2014