Menu
Konkrétní tipy, jak být módní ikonou

Konkrétní tipy, jak být módní ikonou

2 minuty čtení

Móda je součástí života snad každé ženy. Zatímco některé ji řeší pouze okrajově, pro jiné je sledování aktuálních módních trendů celoživotní vášní. Ať je to jakkoliv, určitě není na škodu čerpat průběžně inspiraci. A to buď zdlouhavým vyhledáváním nových značek nebo módních kousků v různých kamenných obchodech nebo e-shopech nebo zcela jednoduše na jednom místě. Jak? Například přes internetový módní inspirátor Modio.

Na portále www.modio.cz si přijdou na své všichni milovníci módy. Na jednom místě naleznou nejen neuvěřitelně širokou nabídku oblečení, obuvi a doplňků z e-shopů i kamenných prodejen, ale také množství módních rad a nápadů. A každého jistě potěší informace o novinkách, slevách a výprodejích, které Modio objeví vždy jako první.

Nabídka mnoha desítek značek zahrnuje samozřejmě dámské módní oblečení a módu a doplňky pro muže a děti. Zboží se navíc zobrazuje ve velmi přehledné obrázkové galerii, kterou lze upravit na míru a výběr tak není zahlcen něčím, co člověk ani nepotřebuje a nehledá.

Modio není obyčejným srovnávačem módy. Ve spolupráci s módními bloggery přináší hlavně inspiraci a umožňuje nacházet jak nové módní kousky, tak třeba nové značky. S čím vším Modio umí pomoci? Ženám například prozradí, s jakými kabelkami rozhodně v letošním roce zabodují. A jelikož se o módu čím dál tím více zajímají i muži, tak těm poradí třeba s výběrem padnoucího saka.

Hledání je tak snadné!

Zná to asi každý, kdo nakupuje módu na internetu. Módních kousků je někdy takové množství, že vyhledat to, co člověk skutečně hledá, je téměř nemožné. Naštěstí, ne všude je potřeba se takto zdržovat. Módní inspirátor Modio může zobrazovat jen takové módní kousky, které odpovídají požadované velikosti oblečení a obuvi.

Opravdu užitečná je pak možnost si na jedno místo uložit oblíbené produkty. Není tak problém se k nim kdykoliv vrátit a není třeba je opět zdlouhavě a pracně dohledávat v kompletní nabídce. Modio navíc uživatele upozorní v případě, kdy bude oblíbený produkt ve slevě.

Z jakých značek lze vybírat?

Každý člověk je jiný a stejně tak každému vyhovuje jiná značka oblečení. Někteří dávají přednost luxusním značkám, jiní jsou spokojení s oblečením z běžných řetězců. Někteří vyznávají elegantní módu, jiní upřednostňují extravagantní oblečení. Modio nabízí módní kousky pro každého. Vybírat je možné ze značek Nike, Vero Moda, Converse, Napapijri, Diesel, Replay a dále například DKNY nebo Marc Jacobs.

Poslední aktualizace: 15. 05. 2019