Menu
Na sociálních sítích stále frčí zvířátka

Na sociálních sítích stále frčí zvířátka

1 minuta čtení

Ke komunikaci na internetu používám kromě tohoto blogu také Twitter a Instagram. Na Instagramu @michalhardyn sdílím spíše fotky z cestování, dovolených, sportování a třeba můj volný čas a čas strávený s rodinou.

Proti tomu na Twitteru mám trochu jinou komunitu. Původně byl můj účet víceméně byznysový a mé příspěvky byly zaměřené hlavně na podnikání, naše budoucí plány, připravované akce, výsledky apod.

Časem jsem doplnil také některé trendy a zajímavé příspěvky a taky trochu srandy. Vedle tipů na vyšší produktivitu, motivaci a podnikání občas přidám něco veselého.

A tak třeba koukám, že letos stále frčí zvířátka. Videa se zvířaty stále umí získat hromadu likes a retweetů. Podívejte se na následující příspěvky a zjistíte proč! 🐶

Video níže jsem sdílel v souvislosti s jedním příspěvkem na mém Instagramu. Našim známým se totiž narodilo osm roztomilých štěňat australského ovčáka a můj syn z nich byl v sedmém nebi!

Ptal jsem se tedy svých sledujících, zda si myslí, že je dobrý nápad pořídit si k malému dítěti štěně. Pod fotkou se rozpoutala velká debata na toto téma, takže pokud řešíte podobný problém, můžete se inspirovat na mém profilu.

Pokud máte nějaká témata, která vás zajímají a chtěli byste je u mě vídat častěji, můžete mi napsat do komentářů a já si vaše návrhy rád přečtu.

Poslední aktualizace: 14. 06. 2019